Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet még normális kategória...

Lehet még normális kategória az, hogy már a második hónapja nem hízza meg a minimumot a babám?

Figyelt kérdés

4040 grammal született. A további gyarapodása:

1. hónap:740

2. hónap:1080

3. hónap:470

4. hónap:380

Most az ötödik hónapban 20 nap alatt 200 grammnál tartunk.

6 hetesen tejfehérje érzékenység miatt leálltam a tejtermékek fogyasztásával. Amióta nem hízik eleget, a széklete teljesen rendben van. Rengeteg pisis pelusa van, és jókedvű, mozgékony.



2014. jún. 21. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet attól hízik lassan mert a sok mozgással ledolgozza a kalóriákat. :)

Hosszban mennyit nőtt?

Amit leírtál az alapján minden rendben, eleget pisil, jókedvű, fejlődik, ez a fontos.

2014. jún. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kislányom ugyanez, első két hónap egy-egy kilót hízott, utána a 3. és 4. hónapban 300-400 grammot. Most kezdjük az ötödik hónapot, kíváncsi vagyok. Én a harmadik hónapban szétidegeltem magam, hogy miért nem eszik, most már nem stresszelek rajta, pisis pelus van, kakál minden nap, vigyorog, dumál, szóval gondolom jól van.

Nálunk is az van, hogy jár a keze lába egész nap, biztos lemozogja :)

2014. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!