Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kislanyom oldalan lett egy...

A kislanyom oldalan lett egy hosszu veralafutas, az orvos szerint vm. Megnyomta. A gatseb miatt felig fekvo helyzetben tudom szoptatni. Letezik, hogy az en bordam nyomta meg?

Figyelt kérdés

2014. jún. 25. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt így nem nagyon tudom elképzelni, de miért nem szoptatod teljesen fekve?
2014. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Á ez szerintem nem lehet.

Ha a te bordád nyomja, akkor félig-meddig rá is kéne feküdnöd.

2014. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gátseb miatt miért szoptatsz fekve? Egyáltalán nem tudsz ülni? Nekem is volt gátmetszés, de én nem éreztem semmit közben, se utána, egyáltalán nem fájt. Szoptatni akár széken ülve is tudtam, de odatettem egy puha párnát előtte.

A véraláfutás az fura. Figyeld a babádat. Nem hinném, hogy te nyomnád meg, hacsak nem szorítod nagyon, de akkor gondolom a baba sírna ha fáj neki.

2014. jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltunk vele Heimpalba. Nem a szoptatastol van. Egy er az ami ilyen lett a hasan. Pontosan nem derult meg ki mi az. Ma csinalnak neki hasi ultrahangot is, hogy a belso szervein nincs e.
2014. jún. 27. 02:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!