Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás abbahagyása után...

Szoptatás abbahagyása után hónapokkal is még duzzadt, kemény mell? Volt valakinek még ilyen? Főleg a mellbimbó udvar kemény, már a bimbóm sem tud kiállni.

Figyelt kérdés
4 hónapja hagytam abba a szoptatást, igaz, viszonylag hirtelen. Nem azonnal, és csak az egyik mellemen vettem észre, hogy kemény, csomós, fájni nem fáj. A mellbimbó is kemény, nem tudom mi lehet a baj, most ismét babát várok, nagyon kéne ezzel valamit kezdeni. Masszírozom, próbálom fejni, de nem jön belőle semmi.
2014. júl. 6. 19:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én 1 hete hagytam abba a szoptatást, én is egyik napról a másikra. Nekem az első nap volt nagyon kellemetlen, estére annyira tele volt a mellem, hogy hozzáérni sem lehetett, csillagokat láttam a fájdalomtól. A csomókat rendületlenül masszíroztam és fejtem is ki belőle. Ha Te ezeken túlvagy és nincs javulás, mást nem igazán tehetsz. Ha időd engedi, szerintem keresd fel a nődokid, majd Ő ad tanácsot. Egyébként nekem mostanra /tehát 1 hét alatt/ teljesen leeresztettek a melleim, mondhatni totál kiürültek. Ha megnyomom, még szivárog, de a tartásán már nem érezni, hogy 1 hete még tej termelődött benne.
2014. júl. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát ez sajnos daganat lett. most várok a szövettanra. Mindenki fogyeljen oda magára, én sem gondoltam volna erre, még csak 32 éves vagyok...
2014. júl. 25. 19:47
 3/16 anonim ***** válasza:
hú. hát remélem, nem súlyos, vagy ha igen, kezelhető.. sok sikert és kitartást, én szurkolok Neked :)
2014. júl. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok, hogy minden rendben legyen!
2014. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Úgy látom, a másik kérdést törôlték, mert nem találom. Szóval megjött már a szövettan eredménye? És tényleg a 7. babát várod, vagy csak elírás volt?

Nagyon szurkolok, hogy mielõbb meggyógyulj!

2014. júl. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, most látom, hogy ezt ma írtad, hogy még vársz a szövettanra! Kitartást kìvánok neked!
2014. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy a másik kérdést miért törölték. Várom a szövettan eredményét, legalább 2 hét. Nem jön a 7. baba sajnos, múlt héten volt missed ab - om a 10. héten. ...Kicsit összejöttek a dolgok...
2014. júl. 25. 22:45
 8/16 anonim ***** válasza:

szia.


nem tudom olvasod e még. mi lett a szövettan eredménye?minden rendben?

2014. szept. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az hogy rendben,az egy kicsit túlzás. Rosszindulatú volt a daganat,kaptam kemót,megvolt a műtét,még 2 kezelésem lesz.Szépen haladok,úgyhogy ki fogok mászni belőle. Köszönöm,hogy gondoltál rám.
2014. nov. 25. 12:01
 10/16 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

nagyon sajnálom :(

Sok erőt és kitartást kívánok Neked! és természetesen nagyon drukkolok, hogy kilábalj belőle!De időben elcsíptétek, így teljesen megtudsz gyógyulni belőle.

2014. dec. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!