Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » örökölhető a tej mennyisége?

örökölhető a tej mennyisége?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy van köztetek olyan akinek az édesanyjának kevés teje volt és ő is örökölte ezt a dolgot?
2010. jan. 6. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem örökölhető.Én iker vagyok, Anyukám hat hónapos korunkig kizárólagosan szoptatott minket, tehát sok teje volt. Ikertesómnak 10 hónapos a kisfia, még szopik, neki ömlik a teje.Nekem négy hónapos a kisfiam, annyi tejem van, ami éppen elég neki, de iszok laktoherbet, meg alkoholmentes sört is.Tehát nem azon múlik.
2010. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem, mellesleg nem is szeretném: anyának dőlt a teje, állandóan fejt és adta le. Még a közértbe sem tudott úgy lemenni, hogy ne ázzon el...

Nekem most épp annyi van, vagy még kevesebb is, mint amit a babó elbír..

2010. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám 3 hónapig szoptatott engem.Én 34.ig a fiamat.
2010. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem örökölhető! Sok minden tényezőn múlik a sikeres szoptatás! Mi 5-en vagyunk, anyu kitartóan szoptatott mindannyiunkat, pont annyi teje volt, amennyi nekünk kellett. Nagyanyámnak pedig odahordták a gyereket szoptattni, annyi teje volt. Hugom és én is tejtestvéreket kerestünk, annyi tejünk volt.
2010. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk minden nőnek jól volt teje. Én is sokáig tudtam szoptatni és rengeteg tejem volt. Nem vagyok nagy ivó ehhez hozzá tartozik. Semmit nem tettem azért hogy ennyi legyen. Genetika.
2010. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-an vagyunk testvérek,mindhárman tápszeresek voltunk

A nővérem szintén nem tudott szoptatni.Az én babám 9és fél hónapos,még mindig szopizik.Tehát nem örökölhető.

2010. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem orokolheto. Anyukamnak nem sok teje volt, a tesomat csak 3 honapig szoptatta, de mar akkor is alig volt teje. Nekem rengeteg tejem volt, foleg az elso 6 honapban, rengeteget fejtem es fagyasztottam, es meg mindig szoptatom napi 3-szor a 19 hos kisfiamat. Hugomnak van teje, eleg a babanak, de korant sem annyir sok, mint nekem volt. Neki pont normalis menyisegu van. Szoval a csaladunkban mindharom nonek harom kulonbozo mennyisegu teje volt.
2010. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!