Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fagyasztobol levett ket 30ml...

Fagyasztobol levett ket 30ml anyatejet ossze lehet e onteni a babanak, h meg tudjak etetni mikor orvoshoz megyek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg össze.

Inkább az a kérdés, hogy mennyi idős a babuci, és hogy kipróbáltátok-e már, hogy elfogadja-e a lefejt anyatejet, azon belül is a fagyasztottat.

Én biztos megpróbálnám inkább magammal vinni és ott megszoptatni, vagy előtte-utána autóban, főleg ha nagyon pici.

2014. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A 6 hetes nogyogyaszati kontrollra gondoltam,meg endokrinologushoz is havonta kellene jarnom,de a szules miatt mar kimaradt 2 honapnyi gyogyszerbeallitas...idopontot kellene kernem oda is. :( de pici fiammal nem tudtam hogy oldjam meg.vegul is a kocsiban szopi megoldhato..ha elvisz vki kocsival. :-D azunk nincs sajna. :( de meg valoban nem probaltam a cumisuveget. A cumit elutasitja.
2014. júl. 14. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:

A cumisüvegezés ennyire pici korban amúgy sem jó ötlet, mert könnyen cumizavar lehet belőle, abból pedig a mell elutasítása, márpedig ha jól megy a szoptatás, akkor ezt nem érdemes kockáztatni.

Én az összes gyerekemet vittem 6 hetes kontrollra és a váróban meg is szoptattam, ha kellett.

Ha szerzel egy kendőt, akkor egészen diszkréten meg lehet oldani...


De ha mindenképp másra bíznád, akkor inkább próbálj ki valami más módot. Fecskendővel vagy kis kanállal vagy pohárból add az anyatejet, és ne is Te add, hanem valaki más tudja kipróbálni, hogy elfogadja-e...

2014. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!