Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyagcseregyorsítás érdekében...

Anyagcseregyorsítás érdekében szedhetem a Levolac szirupot? Részletesen lent!

Figyelt kérdés

Előfordul, hogy csak kétnaponta van székletem, akkor is elég nehezen. Ráadásul szerintem ez miatt nem mennek le a kilók szoptatás alatt úgy mint másoknak. Szerintetek hatásos megoldás a Levolac? Talán a fogyás is beindulna?

Szoptatás alatt még híztam is pár kilót fogyás helyett. Azért gondolok erre a megoldásra, mert szülés előtt soha nem volt székrekedésem, és a hízásra sem voltam hajlamos.

Még szoptatok rendesen, 3,5 hós a babám.


2010. jan. 7. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőtt elkezded használni, azelőtt próbáld sok rostos gyümölccsel (pl. őszibarack, vagy 100%-os őszilé, vagy ananász, az még kalóriát is éget:)), és ha ezektől nem múlik a probléma, akkor használhatod nyugodtan a laevolac-ot. De azért nagyon ne éld bele magad, hogy attól fogyni fogsz, lehet nem fog menni:)
2010. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! a laevolac arra jó hogy székletet lazít. Ettől nem fogsz tudni fogyni, de ráfog kapni a szervezeted és ha abba hagyod nem fogsz tudni kakilni és több hónap lesz mire visszaáll rendesen a bélrendszered. A szervezetünk ilyen, könnyen hozzászokik ahhoz hogy nem kell dolgozni, ez pedig nem jó. Plussz a babádba is átjut ha rendszeresen szeded így hát én meggondolnám. AZ hogy 1x 1x az oké amíg vissza nem rendeződnek ott bent szülés után a dolgok.
2010. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok,nekem pont ellenkező tapasztalatom volt,mint az előttem szólónak.Két-három napig használt a laevolac,utána már azzal sem tudtam könnyíteni magamon.Én szülés előtt próbálkoztam vele és nem sokat segített.A hízásról meg annyit,hogy az én babám öt hónapos és már rajtam van hat kiló plussz,pedig a szülés napján két kilóval kevesebb voltam,mint azelőtt.Tegnap voltam nőgyógyásznál és azt mondta,hogy ez sajnos hormonális okra vezethető vissza,azért mert nincs peteérésem és felborult a hormonháztartás.Majd,ha megjön,akkor elmarad a hízás is.Kérdés csak,hogy az addig felszedett kilók miként fognak lemenni.
2010. jan. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!