Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon ciki a kérdés, de volt...

Nagyon ciki a kérdés, de volt másnak is ilyen érzése szoptatás közben?

Figyelt kérdés

Nagyon ciki ezt leírni, de hát erre való egy anonim oldal.


Szóval imádok szoptatni, imádom a babám, már elmúlt egy éves is és szerencsére még mindig van elég tejem, szóval ezekkel semmi gond.


A kérdésem az lenne, hogy másnak is előfordult-e már, hogy a szoptatás közben, hogy is írjam le, amikor a pici úgy tudja "csócsálni" az ember mellét, hogy olyan "izgatáshoz" hasonló érzése legyen? A babám 10-20 percit tudja rágni, hát előfordult már, hogy furcsa érzés volt.


A férjemet meg egyszerűen nem tudom odaengedni, mikor együtt vagyunk, mert annyira érzékeny a bimbóm és most az nekem egy "etető szerv" nem pedig örömszerzés forrása. Nem egyszerű oda vissza kapcsolgatni az anya és feleség szerepek között...



2014. júl. 14. 15:32
1 2
 1/14 anonim válasza:
30%
Szerintem nem ciki, ha nem a babádat képzeled felizgulás közben oda.....
2014. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Persze, volt ilyen. Főleg, amikor még finoman oda is bújik, és a felső kis kezével simogatja a cici tetejét, élvezettel szopizik, bealszik picit... van ilyen :) ettől is olyan intim az egész. Ez nem betegség, cirka 30 évig erotikus dolog volt ez, most meg etetési célja lett, de ettől még nem szűnt meg érzékenynek lenni, sőt! :) Normális dolog, hogy jólesik, és nem leszel ettől beteg. Majd, ha befejezted a szoptatást, akkor visszatér a női oldala a dolognak. :)
2014. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán nem "ciki". Te így éled meg a szoptatást, majd ha abbahagyod a szoptatást, akkor minden visszaáll a régibe. Akkor már nem fogod mozgó büfének nézni a melleid.


Örülj neki, hogy így állt be az agyad rá.

Sajnos én mind a két gyerekemnél szabályosan rosszul voltam. Pedig nem a szoptatással volt problémám, mert mind a kettő viszonylag sokáig szopott (8 és 11 hónapig), de nálam rendszerint a hányinger jelentkezett minden evés alkalmával, szédültem, melegem volt télen-nyáron és az egész testem remegett, mint egy kocsonya. ;(

2014. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%

Nos, jöhet a lepontozás, de szerintem meg nem normális, hogy a szoptatás közben izgatáshoz hasonlóan érzel...

A férjed meg nem engeded oda...??? a gyerek meg már több mint 1 éves, régen nem baba!

2014. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Természetesen. Oxitocin szabadul fel ugyanúgy, mint orgazmus közben (természetesen nem ugyanannyi, ezért nem is olyan "egetrengető érzés") Ez nem ciki-nem ciki kérdés, szimpla kémiai. [link]

Amúgy én sem engedem a mellemhez a páromat. Vagyis hozzáérhet, de az kellemetlen ha mellbimbómat izgatja.

2014. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%

Nem ciki.


Volt itt egy anyuka, aki el is élvezett közben. Az ő kislánya már 6 éves, de még mindig szoptatja. Teje már nincs, ez csak intimitás.

2014. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
5-ös vagyok. Nyugodtan le lehet pontozni, ez az igazság... A kérdező se azt írta, hogy elélvez, csak jól esik neki. De persze, aki normális, tényekkel alátámasztott választ ír, azt le kell pontozni...
2014. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Julie S ***** válasza:
Ez nem ciki. Tok normalis dolog. Nekem az elso honapokban volt ilyen fura erzes, azota megszoktam es mar nem tunik ingerlesnek. A paromnak en nem nagyon engedem, hogy piszkalja a mellem, mert akkor megindul belole a tej. :) Nekem csak ennyi a problemam.
2014. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Én még most is szívesen szopom a kedvesem tejét, mindkettőnknek gyönyört ad. Nem hinném hogy ettől bármelyikőnk abberált lenne. Különleges és imádott dolog ez.
2014. júl. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát azért azt nem hittem volna, hogy ennyi aberrált perverz állat jelentkezik erre a kérdésemre, főleg privátban.

Remélem impotensek vagytok és soha nem lesz gyereketek!


A normális válaszokat köszönöm.

2014. júl. 15. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!