Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Két hónapos a babám és szoptat...

Két hónapos a babám és szoptatok, de a bal mellem jóval kissebb mint a jobb eszik abbol is de nem az igazi, mit csináljak? Eddig nem fejtem még.

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez igen gyakori, én is így vagyok vele.Én nem teszek semmit.Ha nagyon éhes, akkor a jobb-ból etetem, ha nem annyira, akkor a balból.

2010. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia, nekem 1 éves még szopik is. a bal mellem mindig sokkal kevesebbet termelt, mint a jobb, szerintem az elején, amikor a bal kisebesedett, arra kevesebbet raktam, és ezért. de sose volt gond, így is mindig jóllakott , 6 hós koráig csak anyatejet kapott, meg mint írtam, még most is szopik, van még tejem bőven.
2010. jan. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A mai fejemmel én úgy csinálnám, hogy minden egyes szoptatást a kisebbik mellből kezdeném, s aztán a végére áttenném a nagyobbra. Szóval, erőltetném, és edzeném a kisebbiket. Mondom ezt azért, mert én anno hagytam a csudába a dolgokat, és most kissé torznak érzem magam, mert az egyik mellből totál elapadt a tej és visszafejlődött teljesen. A másik mellem háromszor akkora, s igen hülyén érzem magam tőle. A gyereket ellátja egy mell is, de mint nő, nagyon gáz ez így!

A fejés szerintem nem egészen segít, a gyereket pakold rá!

2010. jan. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!