Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy vettetek eszre hogy kezd...

Hogy vettetek eszre hogy kezd keves lenni a tejcsi a babnak? Addig etetem amig ö akar aztan elalszik de a heten csak 100 gr hizott

Figyelt kérdés
3 hosan 6.2kg szoval nem sovany mar dupla a sulya,de most nem hizott csak 100grammot,attol tartok keves a tejcsi neki.
2010. jan. 8. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent egy mérés, mivel egy evésre megesznek több mint 100g-ot, nem tudod pontosan megmérni a nettó súlyát. Én is pont ezen aggódtam a héten, 3.5hós babám a héten nekem se sokat szedett fel, de a védőnő meggyőzött, ha éhes lenne, észrevenném. Azt mondta,ha 2 hétig nem hízik semmit, akkor szóljak. Amúgy 120g-ot kell híznia egy héten, úgyhogy a tied is gyarapodott majdnem annyit! Én azért fejtem 2 napot, hogy egy picit szaporítsam a tejcsit (inkább csak magam megnyugtatására). Ha kevés lesz, szerintem tutira észrevesszük, hogy éhesek maradnak!
2010. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha már most duplázott, akkor le fog lassulni ahízása. Az enyém csak 8 hónapos korára dupláázott, akkor lett 8 kiló, ő minden hónapban csak fél kilót hízik, amai napig (tegnap volt 10 hónapos)

Van hogy egyik héten 70-te, akkor akövetkezőn kompenzálja.

Szóval biztos nem kevés tejed.

2010. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!