Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hetes kisfiam van, hogy...

2 hetes kisfiam van, hogy csak csócsálja a mellem, illetve húzogatja a szájával a mellbimbóm, közben nagyon éhes, és ezért eléggé türelmetlenné válik, ez lehet cumizavar?

Figyelt kérdés

Csak nyugtató cumija van, azt is ritkán kapja meg. Ilyenkor teljesen kiborulok, hiába éhes, nem tudom rávenni, hogy ügyesen szopjon. Lóbálja a fejét, szinte remeg a dühtől, mint aki napok óta nem evett.

Pedig tud Ő ügyesen is enni...

Van valakinek ötlete, ilyenkor mit csináljak?


Bezzeg ha kőkemény a mellem (általában hajnalban), akkor nincs ilyen problémánk, csak este, amikor már puhább a mellem.


2014. júl. 17. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is előfordult ilyen, de csak ritkán. Ilyenkor szerintem annyira fáradt volt, hogy egyszerűen nem volt türelme várni, míg a tejcsi megindul -estére nekem is kevesebb volt-. Ilyenkor éjszaka hamarabb felkelt a megszokottnál, addigra pihentebb is volt és tejcsi is termelődött addigra elegendő.
2014. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran eszik napkozben? Van eleg tejed napkozben?
2014. júl. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most jöttem rá, h az enyém ilyenkor csak nagyon fáradt. (a felső kezével még csapkodja is dühösen a mellemet) Felállok és sétálok vele, akkor megnyugszik és elalszik 10-15 percen belül. 3 hetes a baba.
2014. júl. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van, tényleg fáradt volt! :) Na erre pont nem gondoltam, most már tudom. Ezer köszönet érte! :)
2014. júl. 18. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!