Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől megy a babám hasa? 5...

Mitől megy a babám hasa? 5 napos a bébi.

Figyelt kérdés
Eleinte minden rendben ment, volt tejem, szép volt a széklete is, aztán a 4. este már nem tudtam szopiztatni, azt vettem észre, hogy nincs tejem. Gyorsan vettem tápszert, amitől meg is nyugodott 100ml iszik meg egyszerre, közben a sok fejésnek és cumiztatásnak hála a tejem is visszajött. Felváltva cumiztatom és tápizom, de nem tudom, melyiktől lehet ilyen sárgás, hol hígabb, hol sűrűbb, teljesen szagtalan a széklete. Valaki segítene, hogy mi lehet a baja?
2014. júl. 19. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ekkora babának pontosan ilyen a természetes széklete. Nincs semmi baja.
2014. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis. Szoptasd lehetoleg legyen allandoan cicin es lesz tejed!
2014. júl. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg is nyugodtam!!!
2014. júl. 20. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Mustar szinu, hig kell legyen, apro malnamag meretu darabkakkal.

Bar ez nem volt kerdes, de en is ugy csinaltam, mint te, de egy szoptatasi tanacsado segitsegevel 3 hetesen teljesen elhagyhattuk a tapszert, ezt leirom (valakinek jol johet):

Hogy a tapszer csokkenjen es a tej novekedjen, probald meg, hogy mindig szoptatassal kezded es ha az nem eleg, akkor adsz tapszert kiegesziteskent.

2014. júl. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!