Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bukás után ujra éhes, miért?...

Bukás után ujra éhes, miért? Kérdés bövitése lent

Figyelt kérdés
2hetes 2napos a babám,és minden szoptatás után kibukja a tejet,órákig szopizik szinte semmire nincs idöm magamra sem, a házra sem,napi 30szor is szoptatom,valaki volt már így=`? Erösen rátör a bukás,mindent kibukik és újra enni kér,már a melleim és a hátam tönkre, fekve is ülve is szoptatom-... most is fürdetés elött több mint 1 órát szopizott,most ujra kikékült hogy tovább szopizhasson...mit tegyek a bukások ellen? válaszokat köszönöm!

#bukás #szpopizás
2014. júl. 19. 20:15
 1/8 A kérdező kommentje:
a sírástól kékült meg,hogy újra etessem...napi 9-12 szoptatásról volt szó a korházba,hát nekünk több mint duplája még enni sincs idöm :(
2014. júl. 19. 20:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy mindenki azt mondja, hogy minél gyakrabb tedd mellre a babát, de a ti esetetekben simán elképzelhető, hogy azért bukik mert túlságosan tele van a gyomra, és persze kibukik mindent, így megint éhes. Én ezért is voltam híve a nagyjából időhöz kötött szoptatáshoz. De a bukásról én beszélnék a gyerekorvossal is, az is csak egy mértékig természetes a babáknál.
2014. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon sok a tejem szinte priccol,lehetséges hogy ezért,köszönöm a válaszod :)
2014. júl. 19. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet túl sok levegőt nyel szopi közben, ezert bukja ki az egészet. Próbáld evés közben büfiztetni, ez nálunk sokat segített.
2014. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

Nem véleten találták ki a 3 óránkénti szoptatást, max. 20 percig.


Első gyerekemnél én szigorúan tartottam, és nagyon hamar gyönyörű szépen beállt a rend 2-3 hét alatt.


Második babánál gondoltam kipróbálom az igény szerinti szoptatást. Háááát.... lett káosz az életünkben... kb. 20 percenként kellett mellre tenni, mert nem tudtam, hogy mi van. 1 hétig bírtam, akkor azt mondtam, hogy oké, 3 óránként 20 perc. És gyönyörű szépen beállt minden vele is.

2014. júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos eros a tejleado reflexed. Az enyem is is es igeny szerint szoptatok es ezt is tartom jonak es mukodonek. Az en kisfiam is sokat bukott meg mostanaban is szokott (11hos). A bukas mindog tobbnek nez ki mint amennyi es az anyukakat jobban zavarja mint a babakat. Lehet erre talalta ki a termesztet a bukast ha felesleg van vagy levego akkor kijon. Mar bocsanat de hanyni is akkor szoktunk ha az vmiert nem kell oda bar az picit kellemetlenebb. Szoval lehet en nem vagyok eleg aggodos anyuka de refluxa nem volt ha bukott meg bukott. Nem sirt miatta a babak pedigbha bajuk van sirnak....sztem. Azert bezzeg sirt ha nem kapott cicit. Remelem segitettem!
2014. júl. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja en volt h.3 oran keresztul szoptattam nem 3 orankent :)))) es lass csodat nem maradt ugy elvan orakon at massal ha megjelenek tudja h.nalam van cici es max.5 perc alatt lezavarja:) a hatfajas....meg parnazd ki h.ne kelljen tartanod a szoptatashoz nem szabad gornyedni csinald ugy h.kenyelmes legyen lazulj el. En ilyenkor tvt neztem :) kikapcsoltbeszre sem vettem h.cicin van :)
2014. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg vmi:) lehet neh azert jelez h.testkozelben legyen nem biztosnh.mindig cici kell. Hordozd vmilyen hordozoeszkozben lesz idod mindenre!!! Nekem bevalt es szinten nem maradt ugy ma mar egyatalan nem igenyli es babakocsizunk. 6,5 hosan tettem kocsiba elotte csak hordozokendobe az utcan es sokszor itthon is. Szuper eros lesz tole a hatad!
2014. júl. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!