Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kismellu anyukak hova "fer"...

Kismellu anyukak hova "fer" el annyi tejci ami eleg a bananak?

Figyelt kérdés
Picik a melleim,amikor nagyon megtelik kemenyre es elkezd csopogni lefejtem es csak 30 ml jott a kettobol nagy nehezen.de csak hajnalban ilyen teli kemenyek.nappak tiszta lapos puha.a babam megeszik 120 ml korul tapszert elotte cicizik.megis hova ferne belem annyi tej amennyit o megiszik?
2014. júl. 20. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A tejmirigyek szama nagyjabol mindenkinel ugyanannyi. A kotoszovet ami tobb v kevesebb (ezaltal nagyobb v kisebb a mell).
2014. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nekem kicsi cicim van, mégis szoptatok.

a tej egy része szoptatás alatt termelődik.

+ igaza van az elsőnek

2014. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát,hogy hova fér el,azt nem tudom,de 75/B-s mellem van ,és már 18 hónapja szoptatok folyamatosan.6 hónapig csak azt kapta a lányom,bőven kielégítette. :D
2014. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ne várd meg hogy kemény legyen, fejd le gyakrabban és akkor több tejed lesz! minél többször ürül ki a cici annál több tej termelésre van ösztönözve! kereslet-kínálat elvén működik
2014. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a tejtermelés nem a mell méretétől függ.ha tök puhának érzed,akkor is van benne.a fejt mennyiség nem egyenlő azzal,amit megeszik.én egy cseppet nem tudok fejni,viszon van elég az egy éves kislányomnak.én biztos nem adnék 120 még cici után.nem sok az??mennyit cicizik,azt mérd le inkább
2014. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nincs merlegem igy nem tudom mennyit cicizik.de amikor kemeny a cici akkor hallom hogy nagyokat kortyol de ez csak ket perc es utan lapos lesz a cici es nem hallom tovabb kortyolni.nimcs tobb.utana jon az uveg majd fol falja olyan ehes marad a cici utan.
2014. júl. 20. 13:05
 7/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.bár nekem van mérlegem,de amikor aggódtam akkor a védőnél mértem -evés elött,és után-innen tudtam,hogy elég-e.persze,hogy issza,ezzel nem kell annyit dolgozni,lehet,h tényleg kevés(bár ez nem mellmérettől függ)-én próbálkoznék a serkentéssel.2percig azért issza,mert akkor ömlik a szájába-én próbálnám még 10percig.egyébként az én kislányom is 3perc alatt kiszivta a mennyiséget-mindig piszkált a doki,h mennyit eszik,pedig max 5perc volt.nem sok neki a plusz mennyiség?az én kislányom is hajlamos addig enni mig "látja"-de én féltem a gyomrát kicsit
2014. júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Total lapos voltam mindig is, az A kosaras melltartó is nagy volt, mégis tudtam szoptatni tápszer nélkül, így szoptatás alatt is annyit nőtt csak, hogy kitölti az A kosarat szivacs nélkül, szóval csatlakozom az előttem szólókhoz.
2014. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A-s mellemből majdnem másfél liter jött naponta. :D
2014. júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szintén kis mellem van. Nagyon sok tejem volt, nagyon megdagadt, stb. Tedd gyakran cicire, talán úgy több lesz. Ez nem a mellméret függvénye, nagymellű barátnőm 20 ml-nél nem tudott többet kipréselni, ez van.
2014. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!