Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bufiztetessel vannak gondjaim,...

Bufiztetessel vannak gondjaim, mit csinalok rosszul?

Figyelt kérdés
Sziasztok ,nem tudom mit csinalok rosszul a babam nem akar bufizni v csak ritkan es azt is kb 20 perc szenvedes utan. Sajnos sok levegot nyel es faj a hasa. Probalom tornaztatni, hogy kimozduljon a levego v a vallamra teszem. Igy mar 1-2* sikerult a bufi de ma miutan levettem a vallamrol nagyon piros volt a feje es szinte az osszes kajat visszahanyta. Tud vki vmi jo tanacsot adni? Koszi
2014. júl. 21. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ami nekünk bejött: vállamra teszem úgy hogy a keze a hátam felé lelógjon, és alulról felfelé gyengéden ütögetem a hátát. Így 8-10 perc alatt kijött mindig a büfi.
2014. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell ,hogy a hasa legyen a vallamon? Eleg ha a hona alja? Azaz a 2 keze epp,hogy atlogjon?
2014. júl. 21. 12:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem se tudott eleinte büfizni, bármit csinálhattam. Adtam neki az espumisant és attól olyanokat büfögött, hogy egy kismalac megirigyelhette volna. Mostmár egyedül is sikerül.
2014. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nalunk is ugy tortenik, mint az elso valaszadonal. Csak a keze log a hatamra, es szinte rogton bufizik.
2014. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem se tudott hónapokig büfizni, pedig hasfájós volt nagyon :( Végül úgy sikerült, hogy a fejecskéje a vállamra hajtva és én simiztem a bal oldalát, nem paskoltam. Kitartás!
2014. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ha a hasa van a válladon, valószínű nagyon nyomhatod a pocakját, az se jó. Inkább tedd lentebb és próbáld simizni a hátát. Nekünk ez vált be, és pár hét után már akkor büfizett amikor emeltem. Addig viszont volt szenvedés meg a kaja visszajött, egy rémálom volt, de megszoktuk. Nekünk az volt a titok, hogy etetni csak mozdulatlanul lehet, ha mozgattam, pl egyik cicről a másikra tettem, akkor kihányta a kaját :/
2014. júl. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az valt be h.nem fuggolegesen tartottam allandoan hanem egy fel.percre le is fektettem es amikor onnan felemeltem akkor bufizett!
2014. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az vált be, hogy kicsit lefektetem, megsimizem a pocóját, aztán felemelem. Jön a böfi ezerrel!
2014. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!