Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 110-120 ml-t eszik a babám,...

110-120 ml-t eszik a babám, nem kevés?

Figyelt kérdés

4,5 hónapos. havi 500-700 grammot hízott eddig. ma kiváncsiságbol lemértem mennyit szopizik. (csak szopik)

azért merült fel bennem a kérdés mert a tápszeres dobozon ehhez a korhoz többet írtak. tudom azt is hogy nem minden evésnél eszik ugyanannyit.

ennyi idős babáitok mennyit esznek?


2014. júl. 21. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden baba annyit szopik, ha van elég tej, amennyivel jóllakik. Ha kevés neki, akkor nem alszik el szopás után, hanem hamar felébred és sír. A súlya pedig nem gyarapszik.

De az azonos korú babák igénye sem egyforma.

Felesleges más babákhoz hasonlítgatni.

2014. júl. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szoptatott babákra nem vonatkoznak azok az adagok.Milyen időközönként eszik? Az Én 5,5 hós fiam 2-2,5 óránként eszik,amikor mértem 80 és 120 közt evett. Ha szépen hízik,vannak pisis-kakis pelusok,akkor nincs gond...
2014. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jo. En azt olvastam, hogy 500g-ot kell hizniuk egy honapban. Az nagyobbik lanyom 4,5 honap utan lett tapszeres. Hiaba volt a dobozon, hogy mennyit kell ennie, 150g-nal nem evett tobbet egyszerre. A kisebbik 6 hetes mult es, 130g neki a minimum mar most, amit szopik. Teljesen gyerekfuggo.
2014. júl. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!