Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellbimbó udvar körüli szőrszá...

Mellbimbó udvar körüli szőrszálak zavaróak szoptatáskor? Akinek van kiszedte?

Figyelt kérdés
Első babámat várom. Eddig is voltak ott szőrszálak, volt hogy kiszedegettem. Most mintha megerősödtek volna. Akinek van hasonló elmondaná hogyan tett, és zavaró volt-e?

2014. júl. 22. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak egy-kettőt szedek ki időnként, ami sötét színű, hosszabb, erősebb. Szerintem amúgy nem okoz gondot.
2014. júl. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eszembe sem jutott kiszedni, igaz, máshol sem. A szoptatásnál miért zavarna?
2014. júl. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szedtem ki. Fiam annyit szopott, hogy elkoptak. :D Most jelent meg újra egy-két szál, már elmúlt egy éves.
2014. júl. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy a babát zavarta volna-e nem tudom,de mivel engem nagyon zavart és zavar most is a látványa, kiszedtem. mellesleg a férjem sem tartaná túl szexisnek, úgyhogy márcsak azért is kihúzgálom.
2014. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak,én kiszedtem amikor szoptattam. Lehet,hogy a babát nem zavarta volna,de engem igen,hogy szőr van a szájában :-)
2014. júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kiszedegettem még szülés előtt, utána nem nagyon volt erőm/időm vele foglalkozni, és pár hónap után vettem észre, hogy nem is nőttek újra, vagy egyből kikoptak a szopizástól, nem tudom...


Lényeg, hogy a babám imád szopizni már egy éve, szóval erősen kétlem, hogy zavarná. De magam és a férjem miatt persze azért kiszedegetem, ha már látszik.

2014. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is elő-előjön néha egy-egy. Engem nagyon zavar, úgyhogy kihúzkodom, függetlenül a szoptatástól.
2014. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!