Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van az hogy reggel csak...

Miért van az hogy reggel csak cici alszik vissza a fiam?

Figyelt kérdés
Egész éjjel alszik.5-6 körül kel fel. De utána nem hajlandó visszaaludni csak ha mellre teszem. Mitől lehet ez? 8hetes lesz szombaton
2014. júl. 23. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel mi a baj? Éjszaka alszik, reggelre éhes lesz és szomjas, eszik iszik majd közben ellazul és alszik még egy kicsit tovább.
2014. júl. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert hozzá szoktatod. Ha befejezte a szopást, tedd az ágyába. Akkor is, ha nyűglődik. Ha nem veszed fel, elalszik majd magától is.
2014. júl. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg szoktatás kérdése. Mi is reggel összebújúnk úgy alszik csak vissza. Az én babám 3 hónapos, ezen már nem fogok változtatni. Ha lenne más dolgom akkor nem szerencsés, de egyébként imádok vele aludni. Éjszaka amúgy a kiságyában alszik.
2014. júl. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4 hónapig a fiam csak egyedül a saját ágyában aludt el, egyik napról a másikra, napközben csak úgy volt hajlandó aludni ha cicin aludt el, ha leragadt a szeme akkor sem aludt el csak cicin. Ez így ment 1 hónapig, szídtam is magam mekkora állat vagyok, hogy most 4 hónaposan rontom el a tökéletesen alvó gyerekemet. Kb. 5 hónapos volt mikor egyik napról a másikra csak egyedül aludt el a kiságyba még cicit sem kért előtte nem hogy azon aludjon el. 1 voltam.
2014. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!