Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet olyan hogy nem elég...

Lehet olyan hogy nem elég tápláló a tejem?

Figyelt kérdés
Mennyi az ideális hizás hetente?8hetes
2014. júl. 25. 06:42
1 2
 1/16 Gabi86 ***** válasza:
51%
Az anyatej azért egy csodálatos dolog(táplálék),mert mindig a baba igényeihez alkalmazkosik.ezért nincs olyan hogy nem elég tápláló.Annyi az ideális amennyit hízott a te babád.erre szerintem nincs séma.ahogy nincs egyforma testsúkyú felnőt úgy baba sem.meg úgyis mondta volna a védőnő,doki ha kevés lenne.meg nem is fog minden hónapba ugyanannyit hízni.ne aggódj.élvezd a babázàst.
2014. júl. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
akkor az én tejem elcseszett volt, mert heti 10 grammot hízott a lányom (tudom mennyit evett, lefejve kapta).. ez meg nagyon kevés..
2014. júl. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is úgy olvastam, hogy nincs olyan, hogy nem eléggé tápláló (ahhoz neked nagyon alultápláltnak kellene lenned). Azt szokták mondani, hogy heti minimum 100 grammot kellene hízni egy ilyen pici babának. Mennyit hízott a babád?
2014. júl. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Tudom le fogtok pontozni,mert nem illik rosszat mondani az anyatejre de igen,van olyan,hogy nem tápláló,köznyelven vizes,és nem hízik a pici.Rokonom gyereke majdnem így halt meg.Ezt orvosok bizonyíthatják.
2014. júl. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Én is már hallottam arról, hogy nem elég tápláló, igen, mindig a valakinek a szomjédjának az ismerősének a babája nem hízott eleget tőle. Szerintem meg ilyen nincs. Elég ideig szoptatod? Hozzá jut a hátsó, zsírosabb tejhez is? Mert az eleje mindenkinél hígabb, vizesebb.
2014. júl. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Olyan lehet, hogy kevés, olyan nem, hogy nem elég tápláló.(anyatej gyűjtő állomás vezetője).
2014. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha van olyan, hogy eros, miert ne lehetne olyan, hogy gyenge. Eleinte nekem sarga volt es tok vastag teteje lett, ha lefejtem. Ma viszont mar feher es teteje sem lesz olyan vastag, pedig a mennyisege tobb lett. Merem a babam etetes utan es fejek is, onnan tudom.
2014. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

Konkrétan testvéremnek volt az,hogy kiszívott a pici egy étkezésre 100-120 milit 2!!!!! hetesen,és fogyott,és fogyott,és fogyott!

Neki nem ért annyit a Szent Áldásos anyatej,hogy éhen haljon a gyerek...

2014. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Nincs olyan, hogy gyenge vagy erős tej, az anyatej mindig a baba igényeinek megfelelően változik, elöl a hígabb ám immunanyagokban gazdag szomjoltó tej, hátul a zsírosabb táplálótej található.Még akkor is változik az anyatej összetétele, ha a baba beteg, vagy fejlődési ugrása van ill. ha koraszülött(tudom mert bevizsgáltam). Még egyszer csak a mennyisége csökkenhet, mert olyan sajnos van, hogy valaki elapad, a minősége nem romlik.(anyatej gyűjtő áll. vezető)
2014. júl. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne írjatok már butaságokat.
2014. júl. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!