Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fiatal anyukák! Nektek is...

Fiatal anyukák! Nektek is csúnya lett a melletek szoptatás után?

Figyelt kérdés

Itt vagyok 28 éves, 3 gyermekem van de ugyanúgy nézek ki mint gyerkőcök előtt (169 cm és 57 kg), és olyan csúnya lógósak lettek a melleim...mint egy 60 éves néninek....

Bocsi, csak most ez nagyon kikívánkozott belőlem, ugye más is érez így?


2014. júl. 25. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én még szoptatok, de úgy olvastam fél év zoptatás után már a nagyobb mellűeknek ráncos lesz, meg stirás, a kisebbeknek meg lapos (valaki úgy jellemezte magát, mint egy kiürült zacskó, csoffadt fonnyadt lógós lett, más meg azt mondta, kisebb lett, mint volt a melle)
2014. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha több gyereket nem akartok, akkor plasztikai sebész megoldja.
2014. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok, csak egy gyerek után, és nekem is lógósak lettek, és puhák. Előtte szép feszes melleim voltak, még melltartót sem kellett használnom. És szerintem kisebbek is lettek, pedig előtte sem volt nagy :(
2014. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem,de kicsi melleim voltak,vannak,viszont 3 gyerek szoptatása után ez nem meglepő.Plasztika megoldja,egy mellfelvarrás manapság már nem egy elérhetetlenül drága összeg.
2014. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3 gyerek utan nem tudom, nekem az elso utan csunya lett. Nagyon el voltam kenodve. De idovel vissza allt es ujra szep lett.
2014. júl. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de szerintem ez nem függ össze a korral. Mindegy,hogy fiatal, vagy sem a szoptatástól megcsúnyulnak a mellek. Én kettőt szoptattam,sajnos soha nem volt nagy cicim,de most még kisebb lett (ha borogatnám el is tűnne talán) és ami megmaradt az is olyan mint a tacskó fülei. :( Engem is rosszul érint, a műtéttől félek, de a pénzt is sajnálnám,inkább a gyerekekre költeném.
2014. júl. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akinek csúnya mikor hagyta abba a szoptatást, és mennyi ideig szoptatott?
2014. júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi q válaszokat.jó olvasni h más is küzd ilyen dolgokkal.q műtétre en is sokallom a pénzt,olyan jól azért nem állunk. Es nem szoptattam sokáig4-7 hónapig a gyerekeket es így is megsínylette a cicim.
2014. júl. 26. 10:28
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Első babámat 9 hónapig szoptattam. Itt még valamelyest helyre állt a mellem, újra feszes volt. Most a második babámat szoptatom és sajnos megjelentek a striák. A mellem meg totál olyan, mint az ismeret terjesztő filmekben szereplő, fél csupasz asszonyoké, akik törzsekben élnek. Lóg és a mellbimbóim hatalmasak és sötét színűek. No de nem baj csak tejem legyen elég. A férjem csodálatosnak tart amikor szoptatok, a kisfiamnak meg az én melleim a világon a legszebbek. A többi pasi meg le van sz@rva. :-)
2014. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
23 vagyok, nekem nem szopott a babám egy percet sem, viszont én 3 hónapon át fejtem, óraszám. Ez még jobban leamortizálja a melleket, mint a szoptatás. Szóval a fain feszes melleim már a múlté. :( Az enyém is borzasztóan lóg, striás és ráncos. Én meg fogom csináltatni, mert nekünk több gyerek tutira nem lesz, és azért elég fiatalnak érzem még magam ahhoz, a strandon szégyenkeznem kelljen a melleim miatt.
2014. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!