Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák, akik fejnek! Ti hogy...

Anyukák, akik fejnek! Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
7 hetes a kisfiam, minden szoptatás után és két szopi közt félidőben is fejek. Ma vendégek voltak nálunk, teljesen meg is feledkeztem róla. 1 etetés beleesett az időbe mìg itt voltak, lefejt tejet kapott cumisüvegből. Mikor elmentek, kb 4 óra múlva, akkor vettem észre, hogy majd szétrobban a cicim. A párom épp nem volt itthon, így félre sem tudtam volna vonulni. A nagyobb gond, hogy augusztusban lagziba megyünk, ami több óra lesz. Ilyenkor mi a megoldás? Hogyan fejjek? Egy esküvőnyi időt nem fogok kibírni szoptatás és fejés nélkül. Hasonló helyzetben ti mit csináltok?
2014. júl. 26. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha autoval mentek, ott megoldhatod. Az en lanyom is 7 hetes, mi ha elmegyunk valahova, en az autoban etetem meg. Fejni mondjuk ott nem tudsz, csak ha kezivel fejsz. Miert fejsz a 2 etetes kozott is?
2014. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kézi szívóm van, lehet, hogy ez lesz a megldás, mert más nincs :(

Azért fejek ennyiszer, mert szeretném leadni az anyatejgyűjtőben.

2014. júl. 27. 00:29
 3/4 anonim ***** válasza:
És ennyi tejed van? Hogy csinálod?
2014. júl. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eszek, iszok és sokat fejek. Nagyon szerettem volna "tejcsárda" lenni, eddig megy. :)
2014. júl. 29. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!