Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért csak annyit tud szopizni...

Miért csak annyit tud szopizni, valakinél volt már ilyen? Kinek mi a véleménye tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés
11 hetes a lányom és kezdettől fogva szopizik mindig emelt a mennyiségen de valahogy megállt 60-70ml nél és óránként cicizne.Egyszerűen nem tudom húzni neki az időt de minek is húznám ha csak annyit tud kiszívni pedig van több benne mert utána kifejem.Az igaz hogy nehezen jön és lehet azért.Be is alszik rajta hiába keltegetem pont a vége lenne a zsíros értékes tej.Van egy 23 hós lányom és vele is kell foglalkoznom de egy hete nem tudok és ő is megsínyli szegény látom rajta hogy anya már megint nem foglalkozól velem..ez elszomorít.Tegnap el kezdtem fejni és üvegből adom neki így 90ml eszik és 3 órát szépen tartja de félek hogy elapad a tejem.Örülök neki hogy cicizik mert a nagyobbik lányomnak fejnem kellett és 5 hónapos koráig sikerült is de már a végén pótólni kellett.
2014. júl. 28. 15:44
 1/5 piroska és a farkas ***** válasza:
Bár nincs ilyen tapasztalatom, de szerintem amiatt, hogy fejed, semmiképpen nem kezd el apadni a tej, és a 3 óra sem olyan ritka, hogy félni kelljen emiatt. Legalábbis én így gondolom. Lehet, h még nyugodtabb is lesz a babád, ha szopi után adsz neki üvegből is, nekünk ez volt, bár azért lett egy kis cumizavarunk, az igaz.
2014. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én babám mindig bealudt szopi közben.:) Fel sem lehetett ébreszteni. Mindig ki kelletz csomagolnom a pelusból , akkor felébredt és tovább szopizott.
2014. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Sajnos nehezen jön a tejcsi, és így elfárad, mielőtt igazán jól lakna, ezért akar óránként enni. Én fejem folyamatosan és üvegből issza, így minden ok.
2014. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet növ.ugrás?

3 hónapos korban van. Kinél mikor és meddig... ez változó.

2014. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

El kezdtem fejni és képzeljétek el 80-120ml eszik szó nélkül :) persze üvegből és 3 óránként ami olyan meg könnyebülés főleg hogy tudok foglalkozni a nagyobbik lányommal

3óránként kifejem mind a kettő mellem.Éjszaka viszont ha felkel cicizik :) ami megint jó érzés azt hittem hogy nem fog és még is hát ha így maradna.Így már nem is tudok eltenni tejet ami nem baj csak elég llegyen

2014. júl. 29. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!