Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bimbóvédö nélkül szoptatni 2...

Bimbóvédö nélkül szoptatni 2 hónap után?

Figyelt kérdés

Kisfiam kezdetben nem tudta jól bekapni jól a mellbimbómat és nagton kisebesedett. Bimbóvédövel szépen be tudta kapni.

Tegnap lett egy nagy csomó az egyik mellemben, amit sehogy sem tudtam kimasszírozni. Megpróbáltam bimbóvédö nélkül szoptatni hátha úgy ki tudja szívni onnan is a tejet és bevált, eltünt a csomó! Ma többször szoptattam nélküle és már be tudja kapni a babám a bimbómat. Arra gondoltam, ha ilyen jól megy nélküle, akkor elhagyjuk, de félek, hogy akkor megint sebes lesz a cicim, vagy szerintetek így, hogy már helyesen mellre tudom tenni nem lesz?

És az igaz, hogy bimbóvédö nélkül több tej termelödik? Ie


2014. júl. 30. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz sebes, szuper, hogy védő nélkül is ilyen ügyes! Èn amíg fájt szopi után, lanolinnal kentem (több mint 2 hónapig), most már nem kell.

Nem tudom, hogy több tej termelődik-e. De ha többet eszik, akkor több fog.

2014. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!