Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik mellszivó jobb:kézi...

Melyik mellszivó jobb:kézi avent vagy medela?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
A Medela-ra szavazok:-))
2010. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Avent,nekem bevállt.
2010. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az avent nagyon bejött. Amúgy ha tudod próbáld ki mindkettőt és dönts te.
2010. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én először Csöpit vettem, de már lecseréltem egy hete Aventre. Ég és föld a különbség. Ha tudom, hogy ennyire jó, Aventet veszek elsőre és nem szenvedek a Csöpivel.:(
2010. jan. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettőt szerencsém volt kipróbálni,és ezek után döntöttem az avent mellett.Kényelmesebb volt használni és nekem jobban szívta a tejet.Azóta se bántam meg,pedig 5 hónapig feltem vele.
2010. jan. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőt használtam, a medelát jobban szerettem.
2010. jan. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
avent vált be nekem is
2010. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nagyban függ az igényektől, a fejés gyakoriságágtól és biológiai adottságoktól.

Mivel ilyeneket adok bérbe, elég jól ismerem őket, leírom, melyik mire érdemes

- Avent kézi: jó fajta, főleg ha csak kiegészítésnek kell.

- Medela Mini electric: főleg ha csak kiegészítésnek kell, viszont nem akarsz kézivel fejni. Tehát maradék lefejése, vagy napi 1-2 fejés az éjszakai etetéshez. Szíváserősség állítható, van aki min-on használja, van akinek a max sem elég erős.

- Avent philips elektromos : elég jól szív, szívás ritmus állítható, nem túl hangos. Teljes mennyiség fejésére és maradék lefejésére is jó. Ha van avent kézid, önállóan motor is bérelhető hozzá.

- Medela mini electric plus: 2 fejes, így sok időt lehet vele spórolni. A szíváserőssége az aventhoz képest kicsit kevesebb, alkalmas teljes mennyiséghez is.

- Medela Swing: tejcsatorna elzáródásnál ez vált be a legjobban. 2 fázisú: először rövid szívások, majd mélyebb fejő szívások. Erőssége állítható, a mini electricnél mindenképpen erősebb.

- Avent philips Twin, 2 fejes. Ez is főleg teljes mennyiséghez való, sok időt spórolhatsz vele, ritmus és erősség is állítható. Hangereje ok.

remélem hasznos volt, üdv, Júlia --- VECSÉSen

2011. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!