Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ricinus communis ch9 jó...

Ricinus communis ch9 jó tejszaporításra?

Figyelt kérdés
Csak ilyen volt a gyógyszertárban. Hogy szedjem? kevés tejem van.:/

2014. aug. 7. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A ch5 jó tejszaporításra, annál magasabb értékben nincs tejserkentő, inkább apasztó hatása van.
2014. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

itt nézelődjél: [link]

vagy tedd fel oda a kérdésedet, pontos választ kapsz

2014. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ezt szedtem. CH5-ös higításban (vagy D6). Van még az Urtica Urens ch5 (vagy D6), és az Alfa Alfa d6, ezek amik tejszaporító hatásúak. Az Alfa Alfát nem próbáltam, az elvileg olyan, hogy szoptatás előtt közvetlenül kell bevenni, és azonnali tejcsorgást okoz.

A RC-t úgy szedtem, hogy amikor szükség volt rá, de általában napi 2-3 alkalommal nyelv alatt 5 golyó. Előtte utána fél órával már ne egyél semmit, és maximum vizet igyál. Fémhez ne érjenek a golyók.


Ha 2-3 nap után nem észlelsz változást, nyugodtan próbálj meg másik szert.

[link]

2014. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy ha nem bontottad fel a csomagot, jó eséllyel visszaviheted, nekem cseréltek egyszer gond nélkül, mert a párom véletlenül rosszat hozott.
2014. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2014. aug. 7. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Ch5, CH7 és CH9 mind alacsony potenciának számít, úgyhogy mindegy melyiket veszed. CH15-ot már nem ajánlanám.
2014. aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!