Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan étkezzek hasfájós...

Hogyan étkezzek hasfájós babámmal? Lent tovabb

Figyelt kérdés
5 hetes a babám.nagyon hasfajos , így hát amellett döntöttem, hogy csak vízbe főtt grízt eszem,ès krumplipürét magas vitamin és zsírral telített margarinnal kikeverve ... Szerintetek jól döntöttem? Banánt ehetek? Neten olvastam, szinte minden tiltott...valaszokat Köszönöm :)
2014. aug. 8. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez az 'étrend' orbitális nagy butaság.
2014. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát ez egy nagy butaság amit kitaláltál!

Húsleves, pörkölt tésztával, nokedlivel.

Tepsiben lesütött hús krumplival.

Rizses hús. Paprikás krumpli.

Sajtos teffölös, vagy túrós tészta. Túróbombóc

Gyümölcs leves. Fasírozott. Gulyás leves kakaós csigával.

Pizza. Rántott tök, rántott cukkini, tökfőzelék, burgonya főzelék, virsli, kolbász, hurka. Máj.

Ezeket mindd lehet enni, ezekben fújnak fel!

2014. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia!A stabilizált aloe vera natur rostos italát, vagy a szűrt változatát add a babádnak.Többek között a hasfájásnál is segítenek. Neked azért változatosan kellene táplálkoznod.A margarin meg egy mű kaja, inkább vajat használj.Jobbulást a gyermekednek!
2014. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ehetsz normális ételeket, amik nem fújnak, illetve nem fűszeresek. És utána mindig figyeld a babát, hogy mire reagál rosszul. Azt az ételt a szoptatás végéig hanyagold.
2014. aug. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Változatosan kell táplálkoznod, főleg szoptatás alatt, hogy megfelelő vitamin és ásványi anyag kerüljön a szervezetedbe - és a tejedbe. Sajnos tényleg szinte mindenre érzékeny lehet a babád. Először vond ki a puffasztós és fűszeres ételeket (karalábé, karfiol, brokkoli, hagyma, paprika...), és próbáld figyelni a babádat, hogy hogy reagál. Neked kell kitapasztalnod, hogy mit bír és mit nem. Előfordulhat az is, hogy nincs összefüggésben az étkezéseddel a hasfájás, ilyenkor ha csak főtt krumplit eszel, akkor is fáj a baba hasa 1-2 hónapig, aztán elmúlik magától.
2014. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen valaszaitokat :) Elso valaszolo ,az eteleket amit felsoroltal majdnem mind a kedvenceim es mindvegig ettem ezekbol so es fuszerek nelkul...csak komennyel fuszereztem.es iszom is komeny teat es napi 4 liter folyadekot...lehet ez termeszetes a babamnal, de megprobalok 3 napig csak grizt es krumplit enni ,hatha bejön, de van rizikoja ,hogy a tejem elveszitsem?
2014. aug. 8. 13:55
 7/12 anonim ***** válasza:

De miért csinálnál ekkora hülyeséget? Ez se a babának, se neked nem tenne jót.

Hol szedsz ekkora marhaságot? Könyörgöm!

2014. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok babának a köménytől fáj a hasa...
2014. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kiegyensúlyozott egészséges táplálkozást kellene előnyben részesíteni, ezzel amit kitaláltál gyakorlatilag nulla a szervezeted számár hasznos anyagot viszel be, se a gríz, se krumpli nem jó semmire.
2014. aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Van benne valami...akkor megeszek mindent, kiveve amik tiltottak :))
2014. aug. 8. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!