Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Erdekelne kinek mennyi idosen...

Erdekelne kinek mennyi idosen hagyta el magatol a szopizast a gyereke?

Figyelt kérdés
foleg azok akik gyerekuk 1 eves kora utan is meg szoptattak es ugy is altattak
2010. jan. 12. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel. Az enyém 14 hós..
2010. jan. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy nem lesz kielégítő a válasz amit írok,de azért leírom.Az én fiam 19 hós,és mindig cicin aludt el.Most 16 hetes terhes vagyok,és magától leszokott róla.Már csak este szívogat egy kicsit,de már nincs sok tejem ezért hamar feladja.A kérdés,hogy ha nem lennék terhes akkor abbahagyta-e volna?Lehet,mert már előtte is volt rá példa,hogy reggel nem kérte a cicit,és délben is elaludt an
2010. jan. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,hamarabb ment el!Elaludt volna anélkül.

De több ismerősömnek ebben a korban(18-20hó)szépen lassan abbahagyták a szopit.Szerintem erre a korra "megérnek"rá.

2010. jan. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a nagyok 2 éves koruk körül hagyták el, maguktól. Egyre kevesebbszer kérték, aztán este is elég volt pár korty, majd elég volt, ha mellé bújtam. Most a pici 16 hónapos, még várok, ő hogyan dönt, de még cicifüggő :)))
2010. jan. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21 hónaposan
2010. jan. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi valaszokat. lanyom 18 hos volt egy honap amikor szinte csak alvas elott es ejjel kerte a cicit de mostanaban eleg gyakran keri. az igaz most nagyon jonnek a fogai 1 ho alatt 3 bujt ki
2010. jan. 13. 10:39
 7/8 anonim ***** válasza:

1. 14,5 hónaposan (nem egészen magától, 2 napig nem szoptattam eü. okok miatt, és utána már nem kellett neki)

2. 18 hónaposan. 17 hónapos korától már ki-ki maradt 1-2 nap, utoljára pont másfél éves korában szopizott.

3. na arra én is kiváncsi vagyok! Most múl 2 éves januárban és még napi 6x biztos tankol!

2010. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16 hónapos múlt a fiam. Csütörtökön eltolt magától, és egyértelműen közölte, hogy őt apa altassa. Azóta nem szopik. (Az utóbbi pár hétben már csak este volt cici, de addig azon aludt el.)
2010. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!