Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normalis ez? 4 honapos babam...

Normalis ez? 4 honapos babam par napja csak egy cicibol szopik. Eddig mind2bol cicizett. Eleg neki az egy? Es mit csinaljak? Lefejjem akkor a masikat? Nem fog igy apadni? Napi 2x-3x kakil. Varom valaszotokat.

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg abbol szopik, amelyikben tobb van. Ugyanigy jartam. En ugy csinaltam, hogy fele ideig hagytam abbol szopni amibol akar es feluton attettem a masikra. En ugy valoszinusitem hogy ehes es nem akar erte dolgozni, egyszerubb abbol szivni ami tele van. Ha az elso ehseget elveri, akkor a nyamnyogas jot tesz a masiknak, mert fokozza a tejtermelest. Miutan a masikban is tobb lesz, ujra vissza fog szokni ra. Eleg hosszu lett, de remelem erted a lenyeget.
2010. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

azért nem fogadja el, mert más az íze.

ki kéne deríteni az okát. esetleg gyulladás, pici vér jelenléte?

szerintem érdemes lefejni a másikat, mert ha abból nem szopik a pici, előbb-utóbb elapad.

ami a mennyiséget illeti, egy cici is elég lehet a tápláláshoz. gondolj azokra, akiknek ikreik vannak.

2010. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
neha fejem a masikat es nincs ver benne,felvaltva szoptatom,koszi a valszokat fejem gyakrabban.
2010. jan. 13. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!