Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szoptatás alatt teázol a...

Ha szoptatás alatt teázol a koffein nem árt a gyereknek vagy nem lesz tőle éberebb?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:

De. Semmi olyat nem szabad fogyasztani, sem kávét, sem teát, sem alkoholt, sem cigarettát, stb.stb.

Ha teázni szeretnél, gyógynövényteát igyál.

2010. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szopi után szoktam meginni 1-2 3az1-bent, a babám nem élénkebb tőle. Viszont teából gyümölcsteát iszom.
2010. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem a doktornő napi egy híg kávét "engedélyezett" :) annyi még nem árt meg a babának.
2010. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tejes kávét, nem erős teát nyugodtan lehet inni.
2010. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge teát nyugodtan ihatsz.
2010. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vettem 9 hós babáknak való gyümölcsteát, nagyon finom, szeretjük (mi felnőttek:)) Nincs benne se zöld, se fekete tea, de nagyon jóízű.
2010. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én reggelnete egy tejeskávét iszom (bögre tej, benne pici kávé), teából meg a csipkebogyó és bodzatea fogy dögivel!

Nem éberebb a babám, sőt, két-három óránál nem tud többet fent lenni, naponta 3-szor alszik 1,5-2 órákat.

2010. jan. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!