Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Begyulladt a mellem?

Begyulladt a mellem?

Figyelt kérdés

10 hónapos babám van akit még mindíg szoptatok.

Éjszaka felment pillanatok alatt a lázam 38,2-re. Hidegrázott, fejem fájt.

A baloldali mellem nagyon fájt! Olyan mintha tejbelővelésem lett volna. Most is fáj még a mellem, de nem annyira mint éjszaka.

Nem monthatnám azt, hogy nem szívta ki rendesen a babám a tejcsit, mert pont olyan volt előtte, mintha elakar apadni.

Mondtam is a férjemnek, hogy nagyon kevés a tejem, erre éjszaka meg elkezdett fájni meg bedurrant! De mitől?

Megszívta volna a manóm?

Orvoshoz kell mennem? Antibiotikumért?

Már nincs lázam, vettem be egy algopyrint.


2010. jan. 14. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Tuti hogy mellgyulladásod van!Engem a 7végén kapott el, ugyanezekkel a tünetekkel.

Csomó van benne ahol fáj.Meleg vizes zuhany alatt áztassd a cicid, aztán masszírozd át teljesen,ne legyen benne sehol csomó.A gyulladt terület ki fog pirosodni, azt jegeld, mert máshogy nem fog elmúlni. Szoptass vagy fejj többet.

Jelentkezhetnek influenzaszerű tünetek, betegségérzet, stb.Ha nem múlik irány a doki antibiotikumért.

Jobbulást!

2010. jan. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem is mellgyulladásod lehet, ha érzel benne csomót, illetve forró a melled. Nekem egy hetes volt a babám, mikor átestem rajta. Ahogy előttem is írták, a csomós terület kipirosodik. Nagyon figyelj oda, ne halogasd az orvoshoz menetelt, mert ha valóban mellgyulladásod van, akkor a 24 órán túli lázas állapot után muszáj antibiotikumot szedni, különben be is tályogosodhat a melled. Akkor állítólag fel kell vágni. Nem akarlak rémítgetni, nekem szerencsére nem fajult idáig a dolog. De komolyan kell venni. Jobbulást:)
2010. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hosszan tartó láznál, fordulj orvoshoz, de nagyon-nagyon jó a vény nélkül kapható Garmastan kenőcs ezt óvatosan bele kell masszírozni. Nekem nagyon bejött. Gyakran szívjad le és meleg víz alatt masszírozd. Max 2 Algopirint naponta bevehetsz lázcsillapítónak. Nekem ezt mondták, és elmúlt.
2010. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Én nem hittem el, de tényleg nagyon jó a hűtött káposztalevél.Ma próbáltam ki és bejött.Igaz nekem sajnos apasztani is kell.
2010. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

voltam dokinál kaptam rá augmentint, de még mindíg fáj és most már piros is. :(

2010. jan. 15. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!