Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek hasfájós a babája,...

Akinek hasfájós a babája, hogy oldja meg, hogy teát adjon neki?

Figyelt kérdés
10 hetes a kisfiam, kb 2 hete küzdünk a hasfájósággal! Próbáltuk már az Infacolt is, de attól még jobban sírt! Anyatejes baba! Olvastam, hogy jó a hasfájásra a Mecsek tea, vettem, de nem tudom mikor adjam a babámnak. Szopizás előtt, vagy után? Eddigi próbáim során nem igazán akarja elfogadni! Mondjuk én nem vagyok a cukor híve, ezért ízesítés nélkül próbáltam adni neki!
2010. jan. 14. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

mi 6 hetesek vagyunk és szinte a legelejétől fáj a kis pocija!

Mi a köménymagbos teára esküszünk!Eleinte én sem raktam bele cukrot,de aztán egy főzetbe,kb 150ml rakok egy fél kanál cukrot!és én szopi előtt adom neki,és vagy akkor vagy következő szopikor be is kakil!még a mecseket nem próbáltuk,amíg ez jó!Elég melegen szoktam neki adni nálunk az is használ!kb 20-30 ml-t szokott egyszerre belőle meginni,utána büfi majd cici!

2010. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én cici előtt ,után minddig adtam neki egy kicsit,csak amennyit elfogadott,mi 4 hós koráig küzdöttünk ezzel sajnos,most már 5 hós múllott.Sok sikert és kitartást!
2010. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a teák nem váltak be, mi a Gripe watert vagy az Espumisan emulziót ettük, ez a kettő teljesen elmúlasztotta a pocifájást. Az utóbbit minden szopcsi előtt adtam, az előbbit meg naponta elosztva úgy 5 alkalommal, hol szopi előtt, hol közben. Mindkettőt kiskanállal.
2010. jan. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Remélem, hogy használ majd a tea! :)
2010. jan. 15. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!