Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor áll vissza a normális...

Mikor áll vissza a normális ciklusom?

Figyelt kérdés
10 hete szültem. A 8. héten jött meg először. Normálisnak tűnt. Nem görcsöltem, mennyisége sem volt túl erős. Ez két hete volt. Létezik, hogy megint megjön? Ma reggel legalábbis úgy tűnt. Kinek mikor állt vissza nagyjából a 28 napra? (korábban nekem úgy volt)
2010. jan. 14. 12:40
 1/2 anonim válasza:
Gondolom szoptatsz? Amíg vki szoptat addig általában bizonytalan marad a ciklusa, de ez normális.Ha teljesen abbahagyod a szoptatást még utánna is kell pár ciklus amíg beáll rendesen.
2010. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én most a második babámmal vagyok itthon,most 3és fél hós.Az elsőnél a szoptatás alatt nem menstruáltam,most pedig már harmadjára,úgyhogy ez teljesen kiszámíthatatlan.
2010. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!