Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem használt 100%ban a zovirax...

Nem használt 100%ban a zovirax ajakherpesz krém Mit vegyek a gyógyszertárba?

Figyelt kérdés
lehet C vitamint szedni hozzá plusszba szoptatás mellett?
2014. aug. 18. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a Zovirax sosem használt. :/

Tavaly kaptam egy Thermal nevű krémet a kolléganőmtől és az nagyon szuper! Iszonyú herpeszes vagyok de ha ezzel időben bekenem ki se jön rendesen. Kicsit csíp mert citromfüves de extragyorsan leszárítja. Egészségboltokban lehet kapni.

2014. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy mély levegőt vegyél, mert feleslegesen mentél.

Én is nagyon herpeszes vagyok, a Zovirax semmit sem ér, a Telviran egy vicc, Epavir szintén, Thermal ezek kistestvére. Nekem egy orvos ismerősöm mondta, ha kezeled valamivel, akkor 2 hét alatt múlik el, ha nem kezeled, akkor 14 nap...

Egyetlen cucc volt, amitől egy kicsit javult a dolog, talán nem jött ki annyira és gyorsabban múlt el, az a Compeed tapasz. Már van felszívódó verzió is.

Saját tapasztalat: amikor érzem, hoyg ki fog jönni, akkor nagy dózisba szedem a C-t, akár napi 2000-3000 mg.

Szoptatás mellett nyugodtan szedhetsz több C-t. Hasonló kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..

2014. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!