Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szed/szedett valaki antidepres...

Szed/szedett valaki antidepresszánst vag szorongás ellen nyugtatót hosszabban szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt nem mertem szedni ( elötte szedtem folyamatosan) , a pszichiáterem szerint boztonságos ( Velaxin), de én félek hogy tul sok jutna be a babába is.
2014. aug. 19. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Ha a terhesség alatt kibírtad, hogy nem szeded, akkor most is kibírod!!! légy erős!!!
2014. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
nem tesz jot...belekerul a tejbe....par eves korara a yerek gyogyszerfuggo lesz :/
2014. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Ha a terhesség alatt kibírtad akkor próbáld meg szoptatás alatt se szedni,ha meg muszáj akkor én nem szoptatnék,inkább adnék tápszert.Túl sok rosszat hallottam,hogy az ilyen gyerekek később autisták meg hiperaktívak lettek meg mindenféle bajuk volt,biztos nem kockáztatnék.Inkább akkor tápszer.
2014. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igen én sem szeretnék szedni, valahogy csak megoldom mig vége nem lesz a szoptatásnak, a dokim szerint kellene, ès szerinte sokan szedik terhesség ès szoptatás alatt is, ezért tettem fel a kérdést, hogy tényleg sokan szednek-e.

Akkor fel kell kötnöm a gatyám! :)

2014. aug. 19. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!