Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehetséges hogy estére elfogy...

Lehetséges hogy estére elfogy a tejem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen . Nekem is igy volt :(
2014. aug. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
en mikor azt ereztem, nekem azt mondta a vedonom, hogy nem fogy el..a minosege valtozik, zsirosabb lesz, hogy jobban aludjon a baba ejszaka..
2014. aug. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miből gondolod? Mennyi idős a babád?

Egyébként ahogy nő a baba estére már telitődik úgy a mell mint az elején, de attól még van tej. Az a tej ami szopi közben termelődik, ezt egy kicsit strapásabb kiszívnia a babának.

2014. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
* NEM telitődik
2014. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki így érzi. Pont elég lesz, nyugalom. ;-)
2014. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Abból gondolom hogy esetleg kevesebb van mint a babának kellene, mert nyűgös éjjel, fél óránként kel. napközben szopizik és pikk-pakk elalszik. éjjel meg fél óránként fel kel. meg kevesebbet van mellen, nem hallom olyan hevesen nyelni. nem tudom, még kezdő vagyok 1 hetes a kis fiam. így mindenben a bizonytalan vagyok :)
2014. aug. 19. 22:03
 7/8 anonim ***** válasza:

ha egy hetes akkor nem fogy el a tej D:

az azért később van mikor már mennyiségeket esznek, ilyenkor még picit eszik, hisz pici a gyomra. de este nagyon zsíros a tej, ezért mondjuk nappal a vizesebb tejből 40ml kell, addig este 10ml is elég. persze ez csak példa :)


szerintem inkább az lehet, hogy nagyon fáradt és lusta kiszívni a zsíros tejet, hisz azt nehezebb :) piszkálgasd picit szopi közben, hátha az segít. nálunk ez jött be, simogattam a buksiját és attól aktívabb lett :)

2014. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valamikor csak szívni kell, Kedves. Ha nappal jó, akkor éjjel kevésbé. :) Nincs gond.
2014. aug. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!