Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy szoptassak, hogy mindkét...

Hogy szoptassak, hogy mindkét mellemben legyen tej?

Figyelt kérdés

2 hónapos kislányom van, a jobb mellemben sokkal több anyatej termelődik, mint a balban. Mit tehetnék, hogy mindkettőben legyen elég?

Első babás anyuka vagyok, és nem tudom mit kéne tennem. Tapasztaltabb anyukák, jó tanács?


2014. aug. 20. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szoptass többet a balból, és mindig gondosan fejd ki a maradékot (mindkettőből). Etetés után még rajtahagyhatod egy kicsit cumizni, ez is serkenti a termelést.
2014. aug. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
fejni, legalabb reggel es este. nekem bevalt, hogy eloszor az egyiket fejem 7 percig, utana a masikat 7 percig, majd 5-5, 3-3, és végül 1-1 percig. és minden szopizás előtt és után tessék meginni egy nagy pohár vizet :)
2014. aug. 20. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ha nem egyforma a tejmennyiség a két mellben. Ha nagy a különbség, akkor tedd gyakrabban a bal melledre a gyereket, egy ideig minden szoptatást azon az oldalon kezdjetek, és ha még igénye van rá, akkor tedd át a másikra. Szerintem ez hatásosabb, mint a fejés, bár nem árt utána kifejni, ha van a maradék tejet a bal melledből.
2014. aug. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ezzel semmi gond.
2014. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!