Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki 3 óránként szoptat,...

Aki 3 óránként szoptat, honnan számolja az időt? Szoptatás elejétől vagy végétől?

Figyelt kérdés
2014. aug. 20. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A szoptatás elejétől, de nem percre pontosan. Ha már nem szopik, hanem elalszik 15-20 perc után, leteszem az ágyába

A második hónaptól kialakult a napirend. Volt, amikor nem bírta ki a 3 órát, és olyan is, amikor 4 órát aludt.

2014. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell ennyire szigorúan venni a 3 órát.

Ha 2:56 múlva kezd gőgicsélni, akkor nem kell még 3 percet várnod.

Ha pedig 3:00 múlva tök mélyen alszik, akkor nyugodtan hagyhatod még egy órát aludni.

2014. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A vége töl ( jó lakástól ) es erre rá is állt :) . Óra t lehetne igazítani hozza . de Volt hogy hamarabb kert , akkor onnan indul Ismét a idő ... :) - ne nevess ki de en írtam hogy mikor evet utoljára így tutti nem keveredtem be , nem Volt túl etetés es rögtön tudtam hogy az eves miatt nyugtalan , nem pedig valami más van ....
2014. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én lányomhoz is órát lehetne igazitani, nem kellett néznem mennyi az idő, ha sírt tudtam hogy eltelt 3 óra:D
2014. aug. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Látom van ilyen is, olyan is. :)

2,5 hónapos a fiam, eddig igény szerint szopizott, de lassan elkezdünk babahordozó klubba járni, kilátásban van egy lagzi is, és egyébként is jó lenne valami rendszert vinni a mindennapokba, mert most elég összevisszaság van. Én is úgy gondoltam, hogy jóllakottságtól, tehát a végétől számolnám, persze nem szigorúan percre pontosan.

Várom még a válaszokat.

2014. aug. 20. 16:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt hittem a végétől, de védőnő mondta, hogy az elejétől. Én nem tartom, de nálunk beállította magának a 3 órát, 4 hós.
2014. aug. 21. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elejétől
2014. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja, szintén 2,5hós :-)
2014. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!