Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Begyulladt gennyes mellből...

Begyulladt gennyes mellből nem tudom kimasszirozni a csomót, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Augmentint szedek, garmastan-al kenem. Fejem...kézzel, mert gennyes


piros és fáj


Most melegvízzel borogassam, vagy hideg?


2010. jan. 15. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Meleggel, a hideg elapasztja.

Sajnállak, szegény, nekem is így volt, végül a védőnő masszírozta ki nekem:(

Próbálj meg minél többet fejni, mert komoly probléma lehet belőle, vigyázz magadra, nagyon!

2010. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy azzal orvoshoz kellene fordulni. Ha a gyulladás nem múlik, a tej meg pang, akkor műtéti úton felvágják, hogy a nyomás enyhüljön.
2010. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

áááá

azt nem akarom!!!!!!

Azt se tudom, hogy mikor kéne a dokihoz visszamennem!

1 hét?


Ajj én teljesen össze vagyok zavarodva! Nekem a dokim azt mondta, hogy szedjem az augmentint és jegeljem.

2010. jan. 15. 11:46
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem írni hogy azért mikor fejek, jön tej. Akkor nem panghat, nem?
2010. jan. 15. 11:47
 5/10 anonim ***** válasza:
A csomók azért alakulnak ki, mert van visszamaradt tej, aminek az lenne az útja, hogy "kifolyik", de valami miatt mégis bent marad.Ebből aztán nemcsak csomók, hanem gyulladás is lesz. Ha a gyulladás nem múlik a masszírozás ellenére sem , én elmennék vele pl. másik dokihoz vagy háziorvoshoz.
2010. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha fejed és jön, akkor egyes helyekről kijön. De a becsomósodott részről nem. Az orvos azért mondta, hogy jegeld, hogy ott ne termelődjön anniy. De maszírozás előtt meleg víz kell neki, hogy ki tudjad onnan szedni. Tudod ugye, hogyan kell ADOTT HELYRŐL kimaszírozni? Ha nem, hívd fel az LLL-t, vagy neten megtalálod őket, segítenek telefonban is elmondani mindent.
2010. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Itt van az elérhetőségük:

[link]

2010. jan. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak a mszírozáskor használj meleget mert a meleg ERŐSÍTI a gyulladást! A gyulladt területet fejés után HIDEGGEL borogasd, nem fog elmenni tőle a tejed. Hol gennyes???? a bimbód, a kirepedezésnél? Arra aloe vera növény, kettévágni, sebtapasszal ráragasztani néhány órára! Az antibiotikum elkerülhetetlen sajna, remélem néhány nap alatt rendeb jön!
2010. jan. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A mellem alatt a bimbó felé :( felfelé

nincs kirepedezve a bimbó

:(

köszönöm

2010. jan. 15. 13:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Szió! Más tartásban szoptass, mint eddig. Akkor az a terület is ürül, ami eddig nem.
2010. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!