Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi történik ha nem vizesruházza?

Mi történik ha nem vizesruházza?

Figyelt kérdés

Van egy ismerösőm akinek 1éves a fia és 5-6hónapos kora óta nem szoptatja.De viszont nem vizesruházta a mellét.Ilyenkor mi lesz vele?Begyulladhat?

Én nem voltam ilyen helyzetben így nem tudtam mit mondjak neki.


2010. jan. 15. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
ha már fél éve nem szoptatja, akkor minek vizesruházta volna? a teje már rég elapadt, nem fog begyulladni.... De ezt ő is tudja...
2010. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nyilván nem volt túl sok teje. Ilyenkor nem kell vizesruházni, semmi sem történik.


Én 3 hónapos korig tudtam szoptatni, de akkor is nagyon keveset (max. 30 ml volt két mellben), így mikor 3 hónaposan abbahagytuk, semmit sem kellett csinálnom.

2010. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem is értem ezt a kérdést igazán. Ha már több mint fél éve nem szoptat, és nincs baja a mellének, akkor mit akarsz neki mondani most 6 hónap elteltével?
2010. jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De engem csak azért érdekel,mert mondta ha nyomkodja akkor még folyik belőle tejcsi.
2010. jan. 15. 13:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nem gond, ha nyomkodásra még folyik belőle. Barátnőmnek még egy évvel a szoptatás abbahagyása után is jött tej a melléből. 2 éves koráig szopott a kislánya, és mikor 3 éves volt, az anyjának még mindig volt teje. Ha nem fáj a cicije, és nincs benne csomó, akkor ezzel semmi baj nincs. Majd egyszercsak elapad az a pár csepp is.
2010. jan. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!