Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek sok teje van/volt,...

Akinek sok teje van/volt, hogy alkalmazkodott a mennyiség a hozzataplalas elkezdesevel?

Figyelt kérdés
Ugyebár az a cél, hogy kimaradjon egy szopi. Hamar csökkent arányosan a mennyiség, vagy fejnetek kellett?
2014. aug. 21. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
én még szopik után is fejtem, 5 hóig kizárólag anyatejet kapott, majd az "ebéd", de azt a tejcsit lefejtem neki, fagyasztottuk. 10 hónapos korában önként, egyik percről a másikra választotta le magát, 15 hónapos koráig fejtem neki, utána kezdett csökkenni a tejcsi mennyisége. Te érzed, hogy kell-e fejned! :) én egy alkalommal 4-6 deciket fejtem, 10 hónapos korától (amikor leválasztotta magát) már csak 3-4 deciket. Már 2 éves, de még mindég nem apadt el 100%-ig.
2014. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi mikor kezdtük a hozzátáplálást,és kimaradt egy egy evés,nagyon be voltak durranva a melleim,muszáj volt fejnem,viszont nem fejtem sokat,csak annyit,hogy épp ne fájjon,így szépen lassan beállt a dolog.
2014. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!