Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A babám szopizik is meg tápit...

A babám szopizik is meg tápit is eszik, kell ilyenkor teát adnom neki? Nem hasfájós.

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet. Én babavízzel szoktam megkínálni (de most vettem teát is) de ameddig az anyatej dominál szerintem nem baj ha nem iszik. Kínáld meg vele, ha szomjas inni fog.
2010. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 xStefix ***** válasza:

Ha a szopival a szomját is oltja, akkor szerintem nem kell. Ha az anyatejet (és a tápit) "csak evésre" adod, akkor szükség lehet a folyadékpótlásra.

Nem tudom, érthető-e..

2010. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 xStefix ***** válasza:
Ömm, talán úgy jobb a megfogalmazás, hogy ha a tápszeres pótlás mellett igyekszel igény szerint szoptatni (ilyenkor változó, hogy mikor iszik és mikor eszik is), akkor nem szükséges külön itatni.
2010. jan. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én pont ugyan igy vagyok mint te:)én adok az én kislányomnak ezek mellé még teát is nagyon szereti:)van hogy felébred ,megkinálom vele iszik keveset és alszik tovább.
2010. jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nálunk is az a helyzet mint az utolsó válaszolónál.megkínálom,iszik majd visszaalszik.kisfiam megszokott napjába inni 2 dl-t is,ha ugy van.nagyon szereti a teát.

4,5 hós

2010. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 xStefix ***** válasza:
Én a nagy nyárban is csak szoptattam a lányom, 3-6 hós kora között egyáltalán nem kapott semmi mást. Csak gyakrabban kellett szoptatni.
2010. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Milyen teát adtok a babátoknak? Kisfiam 3 hós, nem tudom, milyent adjak neki.
2010. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Babamosoly nevű teát vettem,úgy tűnik izlik neki.
2010. jan. 20. 15:40
 9/9 anonim válasza:
Köszi, megnézem, hány hónapos kortól lehet adni.
2010. jan. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!