Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől fogy el a tejem?

Mitől fogy el a tejem?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem. Elvileg minél többet van cicin a baba, annál több tej termelődik, nem? tegnap reggel még 120-at evett, igaz két mellből, de nekem alapból is ennyi a tejem. utána egész nap cicin lógott, óránként kért enni mert nem tudott aludni, így délutánra gyakorlatilag teljesen üresek lettek a melleim. Ma ugyanez a helyzet. Reggel 120-at evett, utána egy órára rá még 60-at, és most délután van és alig tudtam kifejni 20 ml-t belőle..


ha minél többször van rajta, annál több kéne hogy termelődjön, akkor miért fogy ki még is a mellem? egyébként 6 hetes.


2014. aug. 28. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el fejni a reggeli szoptatás után. Délután kevesebb a tej, főleg éjjel, hajnalban termelődik több. Szedj Urtica Urens 5 ch-t az nagyon tuti.
2014. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fogy ki, szoptatas kozben termelodik, miutan kiurult a bennemarado. Fejesnel lehet nem is jon semmi, mert leallt a termeles, a babanak eleg volt.
2014. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elosszor is nyugi, 6 hetesen fejlodesi ugras van, teljesen normalis ilyenkor, hogy nagyobb lesz az etvagya. Az hogy minel tobbet teszed mellre attol tobb tej lesz az nem ugy mukodik, hogy egesz delelott mellen van akkor delutanra eldurranak a cicieid. Beletellig 2-3 napba mire tobb tej lesz. De ez nem baj, nem kell ilyenkor hozzataplalni, azzal csak elrontanad. A szervezeted majd alakul hozza. A tej meg szoptatas kozben is termelodik, megha uresnek is erzed a melled, a pici jol tud lakni belole. Es a mellfejo nem olyan hatekony mint a kicsi(nekem kifejt mellbol is jol tudott lakni a lanyom ennyi idosen). Es ha jot akarsz magadnak ne merjed mert bele fogsz orulni. Teljesen normalis, hogy egyik nap kevesebbet eszik masnap kicsit tobbet. Pl. tegnap egesz nap evett az 5 hetes lanyom, ma egesz nap alszik, bealszik szopi kozben is, alig eszik valamit, de majd potolni fogja maskor. Es az esti tej amugy issurubb eleg belole kevesebb is
2014. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a baba többet szív ki mint a fejővel szívod.
2014. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a.valaszokat igyekszem megfogadni a.tanacsokat :)
2014. aug. 28. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!