Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valaki tud erre értelmes...

Valaki tud erre értelmes magyarázatot?

Figyelt kérdés
Szoptatom az 1 éves kislányomat, és mivel volt egy kis vérzési problémám elmentem a dokihoz, aki semmi bajt nem talált, de kérésemre csináltunk egy hormonlabort. A prolaktinom normál értéket mutat, de ez hogyan lehetséges???Biztos h szopik, hiszen látom, és hallom és van pisje...persze nem ez a fő tápláléka már!De hogyan lehetséges az, h nem apadt el a tejem, ha a hormonszintem már a normál értéken van????? Hogyan lehetséges így a szoptatás?
2014. aug. 29. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben semmi döbbenetes nincsen, jellemzően 6-8 hónap után a prolaktin szint a normál tartományban stagnál a kezdeti emelkedés után, a neuroendokrin rendszer ugyanis törekszik efelé a setpoint felé.
2014. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Hozzáértő vagy???:)Csak mindenhol azt olvasom, h szoptatás alatt emelkedett marad!Ha alacsony a szint, elapad a tej!Ezért nem értem!Bár az orvostól még nem kérdeztem meg!Az érdekes az, h magas prl szinttel kezeltek terhesség előtt, és csak gyogyival volt a normál tartomány középértékén.
2014. aug. 29. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez úgy lehet, ahogyan én a ciklusom 27.napján estem teherbe. :D
2014. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:), majd a dokit megkérdezem...:)
2014. aug. 30. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!