Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt fogtömés...

Szoptatás alatt fogtömés miatti Septanest érzéstelenítő injekció?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék, hogy ezután szoptathatok? A dokit kérdeztem, azt mondta nem, semmilyen érzéstelenítő után nem lehet szoptatni, annak ellenére, hogy pont mást olvastam, akár itt is, akár más oldalon, ahol orvos válaszolt. Gondolom nagyon óvatos, ezért inkább rávágja, hogy nem.

Van tapasztalat? Ti dokitok engedte utána a szoptatást? Direkt megkérdeztem, hogy melyik érzéstelenítőt fogom kapni.


2014. aug. 30. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem tudom, hogy milyen érzéstelenítőt használt a fogdokim, de minden alkalommal megkérdeztem, hogy ez "szoptatásbarát"-e, és azt mondta, hogy igen, nyugodtan lehet.

Pedig óvatos doki, mert viszont mondta, hogy sem terhesen, sem a szopi alatt egyáltalán nem röntgenez.

2014. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!