Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes venni szoptatós párnát?

Érdemes venni szoptatós párnát?

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Első gyermekemnél nem vettem, másodiknál igen, hát nem használtuk ki, sőt alig használtuk, most már nagy hasznát vesszük,mert nekidőlünk és úgy olvasunk mesét :)
2014. szept. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én elég nagy méretűt vettem. Nem használtam egyáltalán szopizásnál. Amíg kisebb volt azzal kerítettem el az ágyon hogy ne essen le.
2014. szept. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én is pont erre használom :D vagy amikor leülök a kanapéra beteszem a hátam mögé és szépen tartja azt..illetve mikor már ült a babám köré raktam, ha dölt, akkor megtartotta a párna
2014. szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél nem volt, a másoknál vettem és bevált. Én ülve szoptattam mindig, ahhoz tökéletes. Nem a hagyományos méret volt, hanem ilyet vettem: [link]
2014. szept. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Én nagyon sok mindenre használtam, és most újra babát várok, és most is nagyon jól jön.

Alváshoz nagyon kényelmes terhesség alatt.

Szoptattam is rajta, aztán később "leesésgátlóként" is használtam a babánál amíg kicsi volt, hát mögé tevős párnának is, szóval nekem nagyon praktikus volt.

De én azt a hagyományos hát mögött összekötős hurka formájút vettem, mert azt több mindenre lehet használni mint a már "gyárilag formázottat".

2014. szept. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem felesleges pénzkidobás.
2014. szept. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Erdemes.en terhesen vettem a nagy fajtat azzal aludtam.na azt szoptataskor nem hasznaltam.viszont a parom

tol kaptam olyat ami kicsit merevebb es magam kore tudom tenni meg vmi rezgo is van benne(ezt nem hasznaltuk) en csak ezzel tudtam szoptatni.bar akinek leer odaig a melle annak nem kell;-);-);-);-)de en nem birtam nelkule sokaig tartani a babam.3honaposan mar ment nelkule is ha epp nem itthon voltunk.de azert kenyelmesebb volt vele.

2014. szept. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, de nem is érzem hiányát.
2014. szept. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem a kórházba nem volt, szenvedtem is rendesen a szoptatással - amikor otthone lkezdtem használni, megváltás volt. Egyrészt felveszi a baba formáját, nem süpped be mint a sima párna, hónalj tartásban el sem tudom képzelni anélkül a szoptatást. Másrészt a baba nagyon jókat szunyókál rajta, nem tudom hogy mennyire egészséges a kis hátának - de mivel hasfájós és egész nap nem alszik, amikor napközben alszik rajta 1-2 órát nincs szívem felkelteni. Tehát ő nagyon szereti. Hasfájós babáknak kimondottan ajánlják is haszonfekvéshez, a hőszigetelése miatt - melegen tartja a pocakot. szerintem érdemes megvenni.
2014. szept. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt az első gyereknél. Ellenben a szoptatások alkalmára a lakásban fellelhető összes párnát begyűjtöttem, hogy valahogy kényelmes legyen, egyet a hátam mögé, kettőt a gyerek alá, hogy elég magasan legyen, ugyanis-lévén pici a mellem- a babát magasra kellett (volna) emelni. Fekve szoptatásnál szintén, a gyereket megtámasztani, meg magamat feljebb emelni.

Na mi lesz az első dolog, amit meg fogok venni, ha teherbe esek ? :)

2014. szept. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!