Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány óránként szopik a baba?

Mimidinnye kérdése:

Hány óránként szopik a baba?

Figyelt kérdés
7 hetes kis fiam van és 2 óránként szopik. Mindenkitől (nagymama,védőnő stb...) azt hallgatom, hogy már 3 óránként kellene szopjon. Szerintetek melyik korban mi a normális?

2014. szept. 1. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

7 hetesen nyugodtan egyen 2 óránként . Nekem volt hogy fel óránként is kérte . Na és? Igény szerinti szoptatás van :) 10 hós mar nem cicizik de a rendes kaját is akkor adom neki amikor éhes , nem parancsszóra időhöz igazodva :)

Csináld ugy ahogy a baba szeretné. Később majd beáll 3 utánna 4 óránkénti etetés re. Ne eroltesd szerintem.

Bár vannak olyan anyukák akik azt mondjak kell higy az ilyen pici baba is megtanulja a "napirendet"

Szerintem meg nem. Ez kialakul magátol ! Legalábbis nálunk igy volt . Te sem akkor eszel amikor azt mondjak hogy 14;00 van most egyel hanem akkor amikor megyéhez el ! :)

2014. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 7 hetesen 1,5-2 óránként evett, kislányom 3-3,5 óránként. Minden gyerek más, más igényekkel, ne aggódj :) Kisfiam mellett egy csomó regényt kiolvastam, amíg ő szopizott :)
2014. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a tanàcsokat! Megnyugodtam hogy ez így van rendjén. Tényleg igaz hogy nem kell mindent komolyan vennem amit mondanak! Csak feleslegesen idegeskedem . "Hallgatok" a gyerekre.
2014. szept. 2. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!