Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek érdemes cumisüveg...

Mimidinnye kérdése:

Szerintetek érdemes cumisüveg melegítőt vennem? Ha igen milyet?

Figyelt kérdés

2014. szept. 2. 06:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges.
2014. szept. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mire akarod hasznalni? Ha szoptasz, es csak nagy ritkan adnad a lefejt anyatejet uvegbol, akkor eleg a meleg vies edeny. Ha tapszeres, akkor praktikusabb a mikroban megmelegiteni a vizet.

Ha viszont huzamosabb ideig adnal lefejt anyatejet uvegbol, akkor erdemes beruhazni ra. Nekunk van, kenyelmesebb, mint a vizes edenybe allitani. Aventet vettunk, mai fejjel hasznaltan vennem meg.

2014. szept. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt, az anyatejet is mikróban melegítettem meg, vagy maximum vizes edénybe állítottam. Esetleg használtan nézd meg, újan 10 ezret én nem adnék ki ilyesmikre.
2014. szept. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk volt és nagyon hasznosnak tartottam.

MOMERT aqua márkájú.

Forralni, sterilizálni is tud és 40 fokon is tartja a vizet, tápszert is, illetve a bébiételt is.

Nagyobb tomee tipee üvegek és természetesen avent, dm babylove, m am is belefér és van autós csatlakozója is, így utazáskor, kiránduláskor vagy simán csak városban is jól jött pl. télen.

Nem egy nagy összeg egyébként:


[link]


A kisfiam már ovis, kinőtte, már nem használunk ilyet, de hasznos volt tényleg.

2014. szept. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Autós szerintem hasznos,nálunk bevált.
2014. szept. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 petera6 ***** válasza:
Szerintem előre ne vegyél (mármint nem tudom, hogy tuti tápszeres e a babád). Ha tápszeres, és sokat mászkáltok, utaztok, akkor hasznos lehet. A fajtában sajnos nem tudok segíteni. Nekem nem volt. Én azt hiszem ebből használtat vennék valami márkásat. (szerintem mindegyik pont ugyanannyira melegít...gondolom)
2014. szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mióta tápszeres a babám azóta állandóan használom. Minden evés után forralok vizet neki és aztán belerakom a cumisüveget, így 40 fokos lesz a víz a következő evésnél. Nem kell kapkodni a forralással, aztán az újra melegítéssel, meg a visszahűtögetéssel. Én nagyon szeretem, nem adnám semmiért. Ajándékba kaptuk, de míg tejcsis volt addig nem kellett. Most nem adnám semmiért. Addig ne vedd meg, míg anyatejcsi van, de ha tápszeres lesz akkor érdemes. Sokkal kényelmesebb így, nincs kapkodás. Nekem is momertes van.
2014. szept. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én vettem, de vissza is vittem, tök fölösleges.

Beleöntöttem a vizet a cumisüvegbe és számoltam a másodperceket, elszámoltam valameddig már nem emlékszem meddig és így megvolt a jó hőfok. Persze ez ki kellett kisérletezni, de ez így ingyen volt :) Amikor növeltem az adagot akkor jobban figyeltem és már tudtam meddig számoljak :)

Esetleg akkor érdemes ha elutaztok, vagy autóban etetnéd, de arra meg jó lehet egy termosz, mert valameddig bírja a hőt tartani.

2014. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!