Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik görögszénamag kapszulát...

Akik görögszénamag kapszulát használnak tejserkentésre! Hány mg-os és mennyi kell belőle egy nap? Hány nap után érezhető a hatása? Szülés után rögtön el lehet kezdeni szedni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szedtem, már nem emlékszem hány mg-os volt, de kb. napi 6-7 szemet vettem be belőle, úgy volt hatásos. Kb. 1-2 nap alatt már érezhető volt a többlet. Szerintem szülés után várj, amíg bedurran a cici tejjel, és meglátod szükséges-e tejserkentőt is használnod, mert elég fájdalmas lesz így is a tej belövellése, ne fokozd meg ezt előre még egy ilyen szerrel is. Nekem csak ez a módszer volt tejserkentésre hatásos, de így plusz fél évvel meg tudtam hosszabbítani a szoptatást. Sok sikert nektek is!
2014. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

azért készülök vele, mert anno a lányommal nem indult meg a tejem...nekem nem volt belövellés semmi:S

es gondoltam hátha ezzel kicsit rasegithetek:)

35 hkm

2014. szept. 25. 14:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a More Milket szedtem. Abból csak egy fajta volt, arany árban van, de nekem segített, pedig alig voltam tejem, de arra jó volt, hogy fenntartsa, azt ami volt. A belövellésnél viszont az urtica urens homeos bogyó segített az 5-ös a nagyobb az elapasztja a tejet. Azt csak pár napig szedtem, aztán a More Milket
2014. szept. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!