Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kislanyom hat honapos. Eddig...

Kislanyom hat honapos. Eddig semmi olyan etelt nem ettem meg, amitol rosszul lehet. Ma megettem egy tal cukorborso fozeleket. Ugye ennyi idosen mar nem fajhat a pocija tole?

Figyelt kérdés

2014. szept. 8. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még mindig csak anyatejes, akkor előfordulhat.
2014. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Napi egy allommal mar puret is kap..paradicsomot,sutotokot,repat,krumplit,barackot,almat,szilvat es eze husos valtozatat mar kapta.
2014. szept. 8. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mind 3 gyermekemet több mint 1 éves korukig szoptattam és mindent ettem.A borsótól kezdve a babig,ami jólesett.És soha nem tapasztaltam hasfájást náluk.Egyél bátran ami jólesik,ha nyűgössé,pukissá válna akkor esetleg előfordulhat hogy a te babád érzékenyebb.De akkor is azt ajánlom esetleg 1-2hét múlva érdemes újra megpróbálnod hátha nem is volt összefüggés a kèt dolog között.
2014. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 3 hós kora óta kezdtem el fokozatosan enni mindent, amit addig nem. Most 4,5 hós, a csípős ételen kívül eszek mindent, semmi gond nem volt. Szerintem kell is enni, hozzá kell szoktatni a gyomrát.
2014. szept. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem lett baja! :-) eddig nem mertem mast is enni,de ezentul hozza szoktatom . most mar talan erosebb a gyomra.
2014. szept. 10. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!