Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az normális, ha szoptatás...

Az normális, ha szoptatás alatt menstruálok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális?
2014. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mert hallottam, hogy kevesebb lehet a tejem.. vagy el is mehet ez miatt
2014. szept. 12. 09:12
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Van olyan, hogy átmenetileg csökkenhet a mennyiség, akkor gyakrabban rakod mellre és kész. Mi meg sem éreztük.
2014. szept. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak néhány napig lesz kevesebb a tejed, de még így sem szabad tápszerrel kiegészíteni. A bébinek elég az. Többször szoptass, akkor a tejed is több lesz.
2014. szept. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
rendben köszi
2014. szept. 12. 09:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyerekemnél előbb kezdtem menstruálni, mint mikor abbahagytam a szoptatást. Nem volt semmi probléma vele. Abban a pár napban kevesebb lehet a tejed, amikor van a menstruációd, és ezt meg is érezheti a gyerek, de ahogy elmúlik a menzesz, visszaáll a tejmennyiség is.
2014. szept. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szülés után 11. héten megjött. A tejem egyre kevesebb lett. Próbáltam sokat fejni, ettem a homeopátiás bogyókat, illetve ittam a tejserketőn teákat, de végül teljesen elapadt a tejem. Több, mint két hónapig gyötörtem magam, hogy legyen tejem, de nem jártam sikerrel. Én biztos vagyok benne, hogy azért jártam így mert megjött, de persze ez nem törvényszerű másoknál. Azért figyelj oda és próbálj sokat pihenni és sokat fejni, nehogy úgy járj mint én.
2014. szept. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem az 5-héten már megvolt.
2014. szept. 12. 11:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Szules után 6. héten jött meg. 7 hónapig tudtam szoptatni a lányom. Illetve elfordult tőle . El választotta magát . Pedig en szerettem volna sokáig szoptatni :(

En is ittam tej szaporodó teát . Lactovit kapszulat , meg urtica urens bogyokat. Pár karamalz ital sok tejet csinált :)

2014. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az mi?
2014. szept. 12. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!