Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valakinél volt már így én...

Valakinél volt már így én teljesen érthetetlenül állok a dolog előtt? Mitől van ez elapadás jele?

Figyelt kérdés

Megszületett a lányom szoptattam 3 hós koráig de valami miatt 30-60ml tudott szopizni és óránként kérte így ezt megelégeltem mert úgy voltam vele ha csak ennyit tud kiszívni akkor nem elég és elkezdtem fejni és de többet tudtam fejni mint amit kiszívott.

Pár napja reggel ahogy felkelek még a gyerekek előtt gyorsan fejni szoktam kb 230ml jött le reggel de ahogy írtam pár napja kb lefejek 80ml majd magamban szencségelek hogy hogy lehet ez hisz érzem hogy van benne még majd 10 perc üres járatok után mellemet meggyötörve megindult a tej és összesen 170ml tudtam fejni de érzem akkor is hogy van még benne.Szomorú vagyok mert állítólag fejéssel is fent lehet tartani a tejet ismerek is olyan anyukákat :(((


2014. szept. 12. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
en is fejessel tartom fent amugy. nem lehet hogy el van zarodva valamelyik csatorna? probald atmaszirozni kicsit
2014. szept. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
maszirozom és akkor egy pici jön de utána semmi megint
2014. szept. 12. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is 3 hós és fekve tud a legjobban szopizni. Akkor lakik jól,ha másképp szoptatom akkor nem. De biztos próbáltad már más -más tartásban,csak leírtam nálam mi a helyzet. Minden jót!
2014. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam mindenhogy nálunk fekve nem tudott annyit szopizni inkább ülve viszont akkor annyira jött hogy sok levegőt nyelt amivel jól lakott ,mindent elkövetek és szeretném ha még két hónapig ezt a mennyiséget fenntartani, inni is sokat iszok iszom a karamalz sört is
2014. szept. 12. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Azt biztisan hallottad már, hogy a baba ezerszer jobb bármilyen mellszívónál. Fejéssel fenntarthatod a tejed, de növelni nem igazán lehet úgy, hogy a nagyját lefejed ahelyett, hogy a reggeli sok tejet a babád szopizná ki. Miért nem hagyod Őt többet szopizni? Lehet, hogy most még gyengén szív kis mennyiségeket, de belejön majd, és felturbózza magának a tejet. Egyébként pedig annak mindig oka van, ha a baba sűrűn mellre kéredzkedik. Ne und meg, ne szólj bele ebbe, hanem tedd mellre akár óránként is. Lehet növekedési ugrás vagy bármi más az oka. Hagyd a babád szopizni! Fejj szaporítás céljából azt a mellet, amelyiket a baba kiűrítette! Legalább 1-2 tejleadó reflexet várj meg, de hangsúlyozom, azt a mellet fejd, amelyike a babád teljesen kiürítette! Sok sikert!
2014. szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fejes nem olyan inger mint a szoptatas. Kitartonak kellett volna lenned es orankent mellre tenni es most lenne tejed es mar ritkabban enne talan. A mellszivotol hamar elapad. Sajnos ezen mar sokat valtoztatno nem tudsz.
2014. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!